El. dienynas Tvarkaraščiai Priėmimas
Versija neįgaliesiems
Naujienos
2018-06-08
Grafikos darbų paroda „Jausmas“

Pirmo aukšto fojė atidaryta autorinė IIc klasės mokinės Agnės Lukauskaitės grafikos darbų paroda.
„Piešiu jau labai seniai. Esu savamokslė dailininkė. Niekada nelankiau jokių dailės mokyklų ir tuo tik džiaugiuosi, nes tiek sau, tiek kitiems įrodau, jog kad kažką parodytum, ne visada būtina kitų nuomonė ir pagalba. Visi mano piešiniai sukurti klausantis muzikos. Muzika – viena iš mano aistrų. Džiaugiuosi, jog galiu ir moku perteikti ant popieriaus lapo nuotaiką, kurią girdžiu. Tai pirmoji mano autorinių darbų paroda ir ja noriu pasidalinti su Jumis visais. Tikiuosi, kad kiekvienam iš Jūsų piešiniai sukels geras emocijas – savaip ir kiekvienam skirtingai...“

2018-06-07
Mūsų tenisininkai treti

Neseniai vykusiose Klaipėdos miesto Mero Taurės teniso varžybose mūsų gimnazijos tenisininkų komanda iškovojo trečią vietą. Pritrūko tik sėkmės, nes pusfinalyje po intensyvios kovos 1:2 pralaimėjome varžybų nugalėtojams. Komandos sudėtis: Evelina Litvinaitė (Ia), Donatas Budrikis (IVc).

2018-06-07
Mūsų krepšininkų sėkmė

Lietuvos moksleivių žaidynių krepšinio varžybos buvo prikaustę mokyklos mokinių dėmesį keletą paskutinių mėnesių. Mūsų gimnazistai sėkmingai įveikė pirmąjį etapą – tapo Klaipėdos miesto Mero Taurės žaidynių krepšinio čempionais bei tapo nugalėtojais zoninėse moksleivių varžybose Palangoje.
Sėkmė mūsų krepšininkus lydėjo ir tarpzoninėse varžybose Joniškyje. Finalinės varžybos vyko Panevėžyje. Susirinko stiprūs priešininkai, todėl komandai sekėsi blogiau. Mūsų gimnazistai liko 4 vietoje. Tačiau tai puikus pasiekimas – varžybose dalyvavo 60-ies miestų ir rajonų komandos.
Mūsų komandai pasiruošti varžyboms padėjo Žilvinas Srėbalius, Klaidas Metrikis, Matas Vaitkus. Komandos žaidėjai: Radvilas Knėžys(Ia), Edvinas Narkus, Joris Paulauskas, Erikas Vingis, Ramūnas Domarkas (Ib), Vidmantas Kvietkus, Kornelijus Zykas (Ic), Matas Narvilas, Dovydas Piluckis, Jonas Žvinys (Id), Matas Abromavičius (Ie).
Sveikiname su pergale ir linkime gerų atostogų!
Kūno kultūros mokytojas Juozas Povilaitis.

2018-06-05
Mokinių informacinių technologijų konferencija MIK-11

Birželio 5 d. Klaipėdos mokslo ir technologijų parke vyko tradicinė mokinių informacinių technologijų konferencija MIK-11. Mūsų gimnazijos atstovai pristatė savo sukurtus projektus: Kristupas Čepelis (Ia) – žaidimą „PIXEL JUMP“, Aurimas Dudanavičius (Ia), Justas Randev (Ia) – filmą „Paskutinės dienos“, Aleksandras Andrejevas (IVa) – grafinių vaizdų apdorojimo programą. Kristupas ir Aleksandras buvo apdovanoti už puikiai paruoštus pranešimus.

2018-06-01
Susitikimas su NATO karinių jūrų pajėgų atstovais

Birželio 1 d. gimnazijoje lankėsi NATO karinių jūrų pajėgų atstovai, kurie pasakojo apie Didžiosios Britanijos karinį jūsų laivyną. Ypač įdomus susitikimas buvo gimnazijos jauniesiems šauliams.

2018-05-30
III klasės mokinių tiriamųjų darbų pristatymas

Gegužės 30 dieną penki III klasės gimnazistai pristatė savo pasirinkto dalyko tiriamuosius darbus, kuriuos jiems padėjo atlikti KU dėstytojai Žilvinas Kryževičius, Jurgita Grigonienė ir Tatjana Paulauskienė, dalyvavusi kaip tiriamųjų darbų vertintoja. Penki mokiniai Paulius Girta, Žygimantas Šimkus, Fausta Bogušaitė, Eglė Ablonskytė ir Liveta Ivaškevičiūtė pasirinko bendradarbiavimą su universitetu ir keletą mėnesių kaupė informaciją savo tiriamiesiems darbams. Gimnazistai vyko į universitetą ir konsultavosi su pasirinkto dalyko dėstytojais, dauguma atliko praktinius darbus tam specialiai pritaikytose universitetinėse patalpose, rinko informaciją ir duomenis, kad originaliai pristatytų savo unikalaus darbo vaisių.

2018-05-23
Popietė bibliotekoje

Gegužės 17 dieną skaitykloje vyko popietė „Skaitau ir kuriu Lietuvai“, skirta Knygos, kalbos ir spaudos atgavimo dienai paminėti. Mokiniai skaitė ne tik savo kūrybą, bet ir citavo Justino Marcinkevičiaus „Dienoraštį be datų“. Visi tekstai buvo skirti gimtajam kraštui – Lietuvai.

2018-05-10
Europos egzaminas

Gegužės 10 d. 96 gimnazijos mokiniai laikė „Europos egzaminą“. Nugalėtoju tapo IVb klasės gimnazistas Antanas Virketis. Jis gegužės 16 d. dalyvaus „Europos egzamino“ antrajame etape.

2018-05-10
Sveikatingumo renginys „Pajudam, Klaipėda!“

2018-05-10 mūsų gimnazijoje startavo sveikatingumo renginys „Pajudam, Klaipėda!“
Renginį mūsų gimnazijos Ic ir Ib klasių mokiniams organizavo SMK (socialinių mokslų kolegija) ir sveikatingumo bei sporto klubo „Apelsinas“ specialistai. Mokiniai įdomiai ir žaismingai leido laiką: mankštinosi, žaidė žaidimus.
Renginį remia Klaipėdos miesto savivaldybė

2018-05-10
Jūrų keliais 2018

Mūsų gimnazijos komanda (Modesta  Urniežiūtė lld, Donatas Budrikis lVc, Sijandas Plečkaitis lVc, Justinas Krutikovas IVd, Žygimantas Šimkus IIIa, Dovydas Vaitkus IVc, Deimantas Juodka IVa, Augustas Razmas lVc) dalyvavo konkurse „Jūrų keliais 2018“, kuris vyko Lietuvos aukštojoje jūreivystės mokykloje. Komanda atliko jūrinio konkurso užduotis baseine, dūmų labirinte, navigaciniame treniruoklyje (simuliatoriuje), jūrinių mazgų ir signalinių vėliavėlių, pirmos pagalbos suteikimo, virvės tempimo ir metlynio metimo užduotis. Komandą ruošė Lidija Trumpienė ir Elina Grigutė.

Pamokų laikas
  1. 8.00–8.45
  2. 8.50–9.35
  3. 9.40–10.25
  4. 10.45–11.30
  5. 12.00–12.45
  6. 12.55–13.40
  7. 13.50–14.35
  8. 14.45–15.30
  9. 15.40–16.25

Projektai, kuriuose dalyvaujame

Klaipėdos „Žemynos“ gimnazija dalyvauja tarptautiniame projekte Me and Media“

Klaipėdos „Žemynos“ gimnazija dalyvauja ERASMUS+ projekte
Nr. 2018-1-BG01-229-047840_2
„ROOTS AND OFFSHOOTS“

Klaipėdos „Žemynos“ gimnazija dalyvauja
Erasmus+“ KA1 mobilumo projekte
„Gimnazijos valdymo struktūros efektyvumo didinimas“

Priėmimas į gimnaziją

Artimiausi renginiai

Raštingiausio gimnazisto konkursas

lapkričio 19 d. 12:00 - 12:45

Lapkričio 19 dieną, per 5-ą pamoką, 204 kabinete vyks raštingiausio gimnazisto konkursas. Atsakinga - mokytoja Dalia Baubinienė....

Etnografinė savaitė

lapkričio 26 - 30 d. 8:00 - 16:00

 ...

Rodyti visus

Buvę mokiniai apie gimnaziją
...
Ketveri metai gimnazijoje prabėgo tarsi akimirka. Vis dėlto per tą laiką mokykla man davė labai daug. Pirma, tapau daug drąsesnė. Puikiai prisimenu, kaip anksčiau bijodavau kalbėti prieš auditoriją. Pamokų metu ta baimė pamažu išnyko. Antra, būdama gimnaziste atradau savo meilę kalb...

Urtė Brazdeikytė
2016 m. laida

...
Pirma mintis, šovusi išgirdus žodį „mokykla“, yra draugai, mano nuostabioji auklėtoja, šokiai bei šokių mokytoja ir, žinoma, gimnazijos direktorė, be kurios nebūtų to, kas suvienijo mūsų kartą. Tikriausiai yra tokių, kurie, išgirdę žodį „mokykla“, pirmiausia pagalvoja api...

Diana Lisovskytė
2016 m. laida

Rodyti visus
Nuotraukų galerija

Neįgaliųjų režimas įjungtas