El. dienynas Tvarkaraščiai Priėmimas
Versija neįgaliesiems
Naujienos
2019-11-28
LTVK karjeros savaitė – Jaunimo workshop‘ai 2019

Lapkričio 28 d. III--IV gimnazijos klasių mokiniai dalyvavo Lietuvos verslo kolegijos organizuojamų renginių cikle LTVK karjeros savaitė – Jaunimo workshop‘ai 2019.  Renginio metu moksleiviai susitiko su įvairių sričių profesionalais, susipažino su jų darbu ir dalyvavo jaunimo workshop‘uose (įvairiuose praktiniuose užsiėmimuose, kuruojamuose atitinkamų sričių specialistų). Užsiėmimų tikslas -- per praktinių užsiėmimų prizmę supažindinti moksleivius su atitinkamomis specialybėmis. Dalyviai gavo pažymėjimus, kurie suteiks papildomų balų stojant į Lietuvos verslo kolegiją.

2019-11-28
Raštingiausias gimnazistas 2019

Lapkričio mėnesį gimnazijoje vyko Raštingiausio gimnazisto konkursas, skirtas Regiono metams paminėti. Jame dalyvavo visi mokyklos mokiniai. I-II klasių gimnazistai rašė diktantą apie Klaipėdos krašto istoriją, o III-IV klasių – apie Žemaitijos regioną. Gražūs tekstai ne tik patikrino raštingumą, bet ir praplėtė akiratį, leido grožėtis Lietuvos regionų kraštovaizdžiu ir istorija. I-II klasių grupėje lyderiai išaiškėjo iš karto, na, o III-IV klasių 3 gimnazistai dalyvavo finale, nes pirmajame konkurso ture padarė po 1 klaidą. Taigi skelbiame „Žemynos“ raštingiausius gimnazistus.
I-II klasės
I vieta – Agnė Adomauskaitė (Ib) (diktantas parašytas be klaidų)
II vieta – Fausta Mockutė (IIa)
III vieta – Nedas Adomauskas (Ib), Kasparas Sabonis (Ib), Arnas Atminas (Ic), Gustė Daukšaitė (IIb), Kamilė Lukauskaitė (IIb), Gustė Stonytė (IIb), Deimantė Razgauskytė (IId).
III-IV klasės
I vieta – Aurimas Dudanavičius (IIIa)
II vieta – Andrijus Kudaba (IIIa), Kamilė Sinkevičiūtė (IVd)
III vieta – Gintarė Šedytė (IIIb), Elzė Urbonavičiūtė (IIIa), Karina Monkaitytė (IVa), Adomas Sidarevičius (IVd).

2019-11-28
Informatinio mąstymo konkursas „Bebras“

Lapkričio mėnesį gimnazijoje vyko informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“. Konkurse dalyvavo 25 I-IV gimnazijos klasių mokiniai. Mantas Oliver Ališauskas (IV a), Ignas Paulauskas (II a) ir Eduardas Virkėtis (IV a) pateko į Klaipėdos miesto savivaldybės dalyvių dešimtuką. Ačiū dalyvavusiems!

2019-11-27
Mokytojų išvyka į KU Jūros tyrimų institutą

Mūsų gimnazijos mokytojai, tęsdami bendradarbiavimą su KU, lapkričio 25 d. lankėsi Jūros tyrimų institute ir susipažino ne tik su universiteto veiklos perspektyvomis (jas pristatė KU rektorius, prof. dr. A. Razbadauskas) ir vykdomais sveikatos tyrimais bei jaunojo mokslininko mokykla (kalbėjo Sveikatos tyrimų ir inovacijų mokslo centro direktorė A. Rauckienė-Michaelsson), bet ir su Baltijos regiono istorijos ir archeologijos instituto veikla (ją pristatė BRIAI direktorius, dr.  V. Safronovas). 

2019-11-26
Pamoka apie Lietuvos kariuomenę

2019 m. lapkričio 26 dieną gimnazijos aktų salėje  III - IV klasių mokiniams vyko paskaita apie privalomąją pradinę karo tarnybą Lietuvos kariuomenėje. Nuolatinė privalomoji karo tarnyba – tai ne tik galimybė įgyti karinį parengimą, siekti karjeros Lietuvos kariuomenėje, bet ir atlikti pareigą Tėvynei. Gimnazistams buvo papasakota apie tarnybos būdus: privalomąją pradinę karo tarnybą, profesinę karo tarnybą, kario savanorio tarnybą bei jaunesniųjų karininkų vadų mokymus. Paskaitą vedė Lietuvos kariuomenės karo prievolės ir komplektavimo tarnybos vyr. seržantas Andrejus Fedijus.

2019-11-26
Nacionalinė karjeros savaitė

Lapkričio 22 d. mūsų gimnazijoje vyko atvira paskaita „Iškeisk pamoką į paskaitą”, kurios tema – „Ispaniškojo Flamenko šokio istorinė raida ir ypatumai“. Paskaitoje dalyvavo ir mūsų gimnazijos II-IV klasių mokiniai. Paskaitą vedė KU dr. Jelena Dementjeva. Mokiniai aktyviai įsitraukė tiek į teorinę, tiek ir į praktinę dalį.2019-11-24
Jaunimo konferencija „(Ne)galima sujungti”

Lapkričio 22 dieną Socialinių mokslų kolegijoje, įgyvendinant Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos finansuojamą projektą „Mano sėkmingas tarpdisciplininis projektas“, vyko Jaunimo konferencija „(Ne)galima sujungti”. 

2019-11-22
Klasikinio ugdymo klasė pristatė projektinį darbą „Žinia iš praeities“

„Kaip nesensta didieji meno kūriniai ir didžiosios religinės tiesos, taip pat nesensta ir didžiosios filosofinės idėjos. Jos, išsakytos prieš pustrečio tūkstančio metų, mums yra tokios pat aktualios ir šviežios kaip graikų mitai ar Homero poemos.“ (pagal A. Šliogerį).
Baigus nagrinėti Antikos mitus, II a klasės mokiniams (lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Lina Daujotė) buvo pasiūlytas kūrybinis projektas „Žinia iš praeities“. 

2019-11-21
Studentai iš VGTU

2019-11-20 dieną gimnazijoje svečiavosi Vilniaus Gedimino technikos universiteto studentų atstovybės atstovai.  II-III gimnazijos klasės mokiniams studentai papasakojo apie universitetą, fakultetus  ten ruošiamas specialybes, veiklą, kuria galima užsiimti VGTU po paskaitų, bendrabučius ir studentišką gyvenimą. Kahoot pagalba buvo suorganizuota smagi viktorina su prizais.2019-11-21
Netradicinė pamoka

2019 m. lapkričio 19 dieną I a ir I b klasės mokiniai,  dalyvaudami „Ateities inžinierių“ projekte, lankėsi Light House – tai viena didžiausių bendradarbystės erdvių Baltijos šalyse, kurianti sveiką gyvenimo ir darbo balansą bei skatinanti darnios, inovatyvios bendruomenės vystymąsi.  UAB „Interactio“ programuotojas su asistente pasakojo apie įmonės įkūrimą, jos veiklą, iššūkius, su kuriais tenka susidurti, dalinosi patirtimi, idėjomis, skatino nebijoti rizikuoti, bandyti, klysti, o jei kas nepasiseka, - tobulinti, ištaisyti klaidas ir vėl bandyti. Technologijos taip sparčiai keičiasi, jog turime nuolatos mokytis. Tai reiškia, kad šiandien renkantis profesiją kur kas svarbiau pasirinkti sritį, kuri suteiktų galimybę tobulėti. 

Pamokų laikas
  1. 8.00–8.45
  2. 8.50–9.35
  3. 9.40–10.25
  4. 10.45–11.30
  5. 12.00–12.45
  6. 12.55–13.40
  7. 13.50–14.35
  8. 14.45–15.30
  9. 15.40–16.25

Projektai, kuriuose dalyvaujame

Klaipėdos „Žemynos“ gimnazija dalyvauja tarptautiniame projekte Me and Media“

Klaipėdos „Žemynos“ gimnazija dalyvauja ERASMUS+ projekte
Nr. 2018-1-BG01-229-047840_2
„ROOTS AND OFFSHOOTS“

Klaipėdos „Žemynos“ gimnazija dalyvauja
Erasmus+“ KA1 mobilumo projekte
„Gimnazijos valdymo struktūros efektyvumo didinimas“

Klaipėdos „Žemynos“ gimnazija dalyvauja jaunuosius lyderius Europoje ugdančiame projekte „Dreams & Teams“.

Priėmimas į gimnaziją

Artimiausi renginiai

Rodyti visus

Buvę mokiniai apie gimnaziją
...
Aš ilgą laiką maniau, kad ryšys su žmogumi yra trumpalaikis, netikras. Buvau įsitikinusi, kad visi esame tik pakeleiviai vienas kito gyvenime ir žmogus iš tikrųjų yra pasmerktas amžinai vienatvei. Tikėjau, jog svarbiausia yra pasiekimai, mokslas, darbas. Tačiau, mokydamasi šioje mokykl...

Živilė Balčiūnaitė
2019 m.m

...
Jau pirmieji metai Žemynos gimnazijoje man įrodė, jog naujų žinių geidžiantys mokiniai šioje gimnazijoje nelieka nepastebėti. Čia įgytas išsilavinimas tapo fundamentaliu pagrindu studijoms viename iš elitinių Vokietijos universitetų bei atvėrė duris tolimesnei karjerai Šveicarijoje...

Andrius Cibas
2010 m. laida

Rodyti visus
Nuotraukų galerija

Neįgaliųjų režimas įjungtas