El. dienynas Tvarkaraščiai Priėmimas
Versija neįgaliesiems
Naujienos
2019-05-22
JAUNIMO DARBO CENTRAS

Ankstų gegužės 22 dienos rytą I c ir I e klasių mokiniai kartu su psichologe Greta Kauliuviene ir lydinčiais specialistais (profesijos patarėja Elina Grigute ir socialinė pedagogė Deimantė Juozaitienė) apsilankė Jaunimo darbo centre. Mokiniai buvo supažindinti su darbo paieškos būdais, didžiausiomis  klaidomis ieškant darbo. Buvo aptariamos įvairios specialybės, kurios šiuo metu yra paklausiausios. Mokiniai buvo paskatinti išbandyti viską, kad rastų sau patinkančią veiklą, su kuria būtų galima sieti ir ateities darbą. Kalbėtasi ir apie įsidarbinimo ir savanorystės galimybes. Įsitikinome, jog, atvykus į Klaipėdos teritorinę darbo biržą (Naikupės g. 27A, Klaipėda), Lolita Bronislava Jonikaitė, Klaipėdos jaunimo užimtumo skyriaus konsultantė ar kiti čia dirbantys specialistai visuomet suteiks informacijos, konsultuos, tarpininkaus įdarbinant, patars, padės sudaryti individualų užimtumo veiklos planą.
Įdomu tai, jog mūsų mokiniai turėjo galimybę atlikti sutrumpintą profesinių interesų nustatymo testą. Olandų psichologas Dž. Holandas savo profesijų teorijoje išskyrė tokius žmonių tipus: realistinį (praktinį), tiriamąjį, meninį, socialinį, dalykinį bei normatyvinį. Testo gautų balų suma parodė, kokiam tipui gali būti priskiriamas kiekvienas mokinys ir buvo įvardintos būtent jam tinkančios profesijos. Visi mokiniai išvyko džiaugdamiesi įgiję naujos patirties, kuria galės pasidalinti su kitais bendraamžiais. 


KIEKVIENAS GALI KURTI ATEITĮ IŠSIRINKDAMAS TINKAMIAUSIĄ PROFESIJĄ!


Skatiname visus apsilankyti https://www.ldb.lt/jaunimui, https://www.facebook.com/jaunimui ir susipažinti ten pateikta informacija, taip pat nebijoti ieškoti savęs visose srityse.

Psichologė Greta Kauliuvienė

2019-05-20
Mokomės keliaudami

Gegužės 17-19 dienomis IIa, IIb ir Id klasės mokiniai keliavo maršrutu „Klaipėda – Krokuva – Zakopanė – Velička – Aušvicas – Klaipėda“. Kelionės tikslas – ne tik susipažinti su kaimyninės Lenkijos istorija ir kultūra, bet ir lavinti užsienio kalbų, bendravimo, etikos įgūdžius. Krokuva neretai vadinama „Lenkijos deimantu“, taip pat Karalių ir bažnyčių miestu. Šiame mieste XI-XVI a. buvo įsikūrusi Lenkijos sostinė, virš senamiesčio iškilusi Vavelio pilis, kurioje kadaise gyveno Lenkijos karaliai, o katedros požemiuose palaidota daug garsių Lenkijos asmenybių. Krokuvos senamiestis – tai Krokuvos širdis ir mėgstama turistų pasivaikščiojimo vieta, mat čia apstu istorinių pastatų, liudijančių apie šlovingą miesto praeitį. Pirmąją dieną vainikavo poilsis Krokuvos vandens parke. Antrą dieną aplankėme Zakopanę ir Veličkos druskos kasyklą. Veličkos druskos kasyklos vienintelės pasaulyje, veikusios nepertraukiamai nuo viduramžių. Jos iškastos 9 lygiais iki 327 metrų, o bendras tunelių ilgis sudaro net apie 300 km. Deja, lankytojams, lydint gidui, galima apžiūrėti kiek daugiau nei 3 km turistinį maršrutą. Veličkos kasyklos atspindi kalnakasybos technologijų pažangą ir vystymąsi, darbo organizavimo ir vadybos plėtrą. 1980 m. rugsėjo 8 d. šis „požeminis pasaulis“ buvo įtrauktas į UNESCO Pasaulio kultūros ir gamtos paveldo pirmojo sąrašo vienuoliktuką. Paskutinę ekskursijos dieną patraukėme į Osvencimą, netoliese nedidelio miestelio, kuris pasaulyje geriau yra žinomas vokišku Aušvico pavadinimu, nacistai II-ojo pasaulinio karo metu buvo įkūrę tris didžiausias kalinių masinio naikinimo koncentracijos stovyklas. Osvencimo ir Bžežinkos koncentracijos stovyklose iš viso buvo nužudyta 1,5 mln. žydų ir kitų tautybių žmonių. Šiuo metu stovyklose įkurtas muziejus, kurio sukrečianti ekspozicija primena apie baisiuosius laikus ir liudija apie didžiulį nusikaltimą žmonijai bei žmogiškumo praradimą. Sunki, bet turininga kelionės programa buvo apibendrinta autobuse įvykusia viktorina.

2019-05-20
Tinklinio varžybos

Mūsų gimnazijoje vyko tinklinio varžybos. I –ąją  vietą laimėjo II c klasės komanda: Kornelijus Zikas, Erik Jakovlev, Redas Blūdžius, Martynas Žulpa, Vidmantas Kvietkus ir Ramūnas Petraitis. Sveikiname jaunuosius sportininkus!

2019-05-20
Mero taurė

Klaipėdos miesto mero taurės sporto žaidynių lengvosios atletikos rungčių varžybose 100 m bėgime Laurynas Opulskis (IV c) laimėjo II – ąją vietą, Lukas Šotikas (II a) iškovojo III – ąją vietą. Rutulio stūmime Aurimas Šapalas (I a) tapo antras. Sveikiname mokinius!

2019-05-17
Šeimos dienos šventė

Gegužės 15 dieną mūsų gimnazijoje vyko tradicine tapusi Šeimos dienos šventė. Džiugu, kad I a ir I b klasių mokinių kantrus darbas buvo įvertintas šeimos narių nuoširdžiomis emocijomis, šypsenomis, nuostaba.
I a ir I b klasių auklėtojos dėkoja gimnazijos mokytojams, suteikusiems mokiniams galimybę tobulėti. Ačiū.

2019-05-17
Svajonių komanda

Jau įsibėgėjo Svajonių komandos 2018/2019 mokslo metų projektas. Projekto lyderiai mūsų gimnazijos mokiniai Diana Mataitytė (II c), Gustė Kazlauskaitė (II c),  Maksimilian Kaufmann (II b), Edvinas Narkus (II b) kartu su Martyno Mažvydo progimnazijos mokiniais pagaliau įgyvendino tarpinį pasiruošimą projektui, kurį sudarė net keturi etapai. Juose dalyvavo trys skirtingos mokyklos. Buvo daug darbo, bet įgyta nemažai naujos patirties. 

2019-05-17
Iliuzijų namas Eureka

Gamtosauginio ugdymo diena IId ir IIe klasių mokiniams suteikė daug įspūdžių ir malonių akimirkų. Klasių auklėtojų Zenės Maldžienės ( biologijos mokytojos) ir Dalios Baubinienės ( lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos) lydimi moksleiviai lankėsi Palangos iliuzijų name ,, Eureka“. Tai eksperimentų ir bandymų namas! Edukacinės programos metu buvo papasakota apie fizikos dėsnius, asimetriją, 3D paveikslų techniką, senosios animacijos veikimo principus. 

2019-05-16
Europos egzaminas

Gegužės 9 d. vykusiame Europos egzamine dalyvavo 86 gimnazistai. Pirmąjį etapą laimėjo I A klasės mokinys Tomas Bičkauskas. Jis dalyvaus antrąjame etape. Sveikiname!

2019-05-15
Ekskursija laivu po Nemuno deltą

Gamtosauginio ugdymo dienos metu, gegužės 14 dieną, I c, II c, III a ir III b klasių mokiniai vyko  susipažinti su laivybos vidaus vandenimis ypatumais, laivų ir jachtų skirtumais, laivavedžių profesija. Plaukdami laivu „Šturmai“ stebėjome aplinką ir susipažinome su Nemuno deltos augmenija ir gyvūnija.
Ventės Rage ornitologas Vytautas Eigirdas papasakojo apie paukščių žiedavimą. Sužinojome, kokius paukščius, kokiais žiedais žieduoja, kam reikalingas paukščių žiedavimas. Ornitologas Vytautas pasakojo, kad į tinklus pakliūva ne tik paukščiai, bet ir maži plėšrūs gyvūnai. Sužinojome, kokie paukščiai migruoja per Ventės ragą ir kokių rūšių būna daugiausiai. Mokiniams stebint, jis sužiedavo varnėnų patelę ir parodė į tinklus pakliuvusį jau sužieduotą paukštį. Mokiniai labai įdėmiai klausėsi, daug klausinėjo. Nugairinti šalto pavasarinio vėjo, bet pilni puikių įspūdžių grįžome  namo.

2019-05-14
VANDENS GYVENIMO LINIJA –

tai ir pažadas gamtai, ir atsakomybė už aplinką, ir ruonių kelias Baltijoje – kiekvienas civilizuotas žmogus turi būti įsipareigojęs saugoti tai, kas taip trapu, – gyvybę gamtoje. Tokią žinutę IIa ir IIb klasės gavo Jūrų muziejuje organizuotoje edukacijoje VANDENS GYVENIMO LINIJA. Gegužės 14 dieną gimnazijoje gamtosauginio ugdymo diena, tad pakeitę erdvę turėjome galimybę pasidairyti po vandenų pasaulį, kur ir geografijos, ir biologijos, ir chemijos žinios visada praverčia. Po teorinių ir praktinių veiklų pasisekė pasivaikščioti po atnaujintą muziejų – žaviausi buvo pingvinai ir Baltijos išmesti 12 ruoniukų.
Pamokų laikas
  1. 8.00–8.45
  2. 8.50–9.35
  3. 9.40–10.25
  4. 10.45–11.30
  5. 12.00–12.45
  6. 12.55–13.40
  7. 13.50–14.35
  8. 14.45–15.30
  9. 15.40–16.25

Projektai, kuriuose dalyvaujame

Klaipėdos „Žemynos“ gimnazija dalyvauja tarptautiniame projekte Me and Media“

Klaipėdos „Žemynos“ gimnazija dalyvauja ERASMUS+ projekte
Nr. 2018-1-BG01-229-047840_2
„ROOTS AND OFFSHOOTS“

Klaipėdos „Žemynos“ gimnazija dalyvauja
Erasmus+“ KA1 mobilumo projekte
„Gimnazijos valdymo struktūros efektyvumo didinimas“

Priėmimas į gimnaziją

Artimiausi renginiai

Rodyti visus

Buvę mokiniai apie gimnaziją
...
Jau pirmieji metai Žemynos gimnazijoje man įrodė, jog naujų žinių geidžiantys mokiniai šioje gimnazijoje nelieka nepastebėti. Čia įgytas išsilavinimas tapo fundamentaliu pagrindu studijoms viename iš elitinių Vokietijos universitetų bei atvėrė duris tolimesnei karjerai Šveicarijoje...

Andrius Cibas
2010 m. laida

...
Ketveri metai gimnazijoje prabėgo tarsi akimirka. Vis dėlto per tą laiką mokykla man davė labai daug. Pirma, tapau daug drąsesnė. Puikiai prisimenu, kaip anksčiau bijodavau kalbėti prieš auditoriją. Pamokų metu ta baimė pamažu išnyko. Antra, būdama gimnaziste atradau savo meilę kalb...

Urtė Brazdeikytė
2016 m. laida

Rodyti visus
Nuotraukų galerija

Neįgaliųjų režimas įjungtas