El. dienynas Tvarkaraščiai Priėmimas
Versija neįgaliesiems
2017-06-20
Mokslo metams pasibaigus...

„ŽEMYNA“ – tai mano žinių namai, kuriuose dirbantys mokytojai suteikia galimybę pažinti pasaulį. (IV klasė)

„ŽEMYNA“ buvo pats geriausias pasirinkimas. Atėjęs čia, supratau, kad ši mokykla man. Būreliai, mokytojai, bendraklasiai... Ačiū visiems. (I klasė)

Išsilavinimas – tai galimybė į pasaulį pažvelgti plačiau, suprasti jame vykstančius procesus. (IV klasė)

Mokykloje aš tobulėju, dedu pamatus šviesesnei ateičiai. Bendraklasiai moko mane bendradarbiauti bei suprasti tikrąją draugystės vertę. (IV klasė)

Išsilavinimas – tai ne brandos atestatas, tai nuolatinis tobulėjimas ir augimas. (IV klasė)

Mokymasis – tai darbas, lydimas ne tik būtinų prievolių, bet ir naujovių, pažinimo, pramogų bei nuotykių. Mokykla veda mus išsilavinimo keliu, kuris yra būtinas ruošiantis artėjantiems pokyčiams. (IV klasė)

Išsilavinimas – tai dovana, atidaranti proto ir sąmonės vartus, kurie leidžia tobulėti, kurti, pažinti save bei kitus. Šitas pažinimas neretai nustebina – koks nuostabus gali būti žmogus bei pasaulis. (IV klasė)

„ŽEMYNOJE“, mano nuomone, praleistas laikas leido suprasti, ko jaunas žmogus iš tiesų nori siekti gyvenime, kokios jo svajonės ir lūkesčiai. (IV klasė)

Kuo toliau, tuo labiau „ŽEMYNA“ man tampa svarbi, nes pradėjau joje jaustis sava. O geografijos mokytoja Gailutė Putrienė, su kuria pasikalbame ne tik apie geografiją,  yra tas traukos centras, dėl kurio yra dar didesnis noras eiti į mokyklą. (II klasė)

„ŽEMYNOJE“ yra kažkas gero – tai kūno kultūros mokytojas Būdavas!

Esu laiminga, kad pasirinkau „ŽEMYNOS“ gimnaziją. Čia atradau save ir galiu būti savimi, mane priima tokią, kokia esu, dėsto supratingi mokytojai. (IV klasė)

„ŽEMYNA“ – viena pilietiškiausių gimnazijų Klaipėdoje tiek dėl skiepijamų patriotizmo idėjų Lietuvai, tiek dėl joje vykstančių veiklų. (II klasė)

„ŽEMYNĄ“ gyvą daro mokiniai, norintys mokytis, ir mokytojai, norintys mokyti. Be tokio abipusio ryšio mokykla tėra paprastas žmonių pilnas pastatas. (III klasė)

„ŽEMYNOJE“ tvarkinga ir gražu. Ją puošia įdomūs mokinių kūrybiniai darbai ir stendai. Man labai patinka ir malonūs mokytojai. (III klasė)

Man labai patinka „ŽEMYNOJE“ vykstančios šventės, – Kalėdos, ŽEMYNOS dienos, - kurių metu klasės ruošia vaidinimus. Dar man patinka mokytoja Dalia Vaivadienė – į šios mokytojos pamokas visi eina noriai. (II klasė)

Dėl fizikos galėčiau basa eiti į mokyklą. (II klasė)

„ŽEMYNOJE“ galima išmokti šokti!!! Nuostabų grožį kuria šokių mokytoja Eglė Mikalauskienė. (II klasė)

„ŽEMYNA“ yra lanksti mokykla, suteikianti sąlygas ne tik gerai mokytis mokykloje, bet išvykus, nes grįžus galima be jokio spaudimo ramiai atsiskaityti reikiamus darbus. Su tolerantiškais ir geranoriškais mokytojais smagu tartis ir konsultuotis. (III klasė)

„ŽEMYNOJE“ ne tik įgyjame žinių, bet ir mokomės kultūringo elgesio, manierų. (III klasė)

„ŽEMYNOJE“ nuo pačio ryto man nuotaiką pakelia rūbininkė Laimutė – mandagi, maloni, su geru humoro jausmu. Ji bendrauja su visais, pasirūpina ne tik mūsų rūbais, bet ir mūsų emocijom. (II klasė)

Tiesą pasakius, aš nekenčiu matematikos, bet aš esu tokia svarbi savo matematikos mokytojai, kuri manimi labai tiki, tad tai tampa didele paskata mokytis. Mano lietuvių kalbos mokytoja Vitalija Milašienė leido suvokti, koks nuostabus yra literatūros pasaulis. Noriu padėkoti savo mokytojams. (II klasė)

Mokykla – tai vieta, kurioje tobulėji, mokaisi ir augi. Tai lyg neįprastai karčiomis šaknimis ir saldžiais vaisiais medis, apdovanojantis visus, kurie stengiasi. Mokytojas padeda tam medžiui augti. (I klasė)

Nors pagrindinis mokyklos tikslas yra išmokyti mokytis, mąstyti, vertinti, joje mes taip pat išmokstame bendrauti, sutarti su kitais, pradedame atrasti save, suprantame, ko norime gyvenime pasiekti. (I klasė)

O „ŽEMYNA“ nuostabi,
Išsilavinimą man teiki.
Daug praleista čia dienų,
Daug emocijų puikių.
Mokytojai puikūs moko,
Suteikia vertybes, dorą. (I klasė)

Manau, mokykla – tai tik viena didelė galimybė, nuo mūsų priklauso, kaip ją išnaudosim. Be žinių jokioje srityje nesužibėsi. Išsilavinimas – visa ko pamatas. Protingas žmogus iš mokytojo semsis viską, ką gali, nes mokytojas visada perduoda žinias tiems, kurie jų siekia. (I klasė)

„ŽEMYNOJE“ suradau draugų, patyriau nuotykių. Mokykloje kartais išmoksti tai, ko jokioje knygoje neperskaitytum. Įgyjame savarankiškumo, ugdome toleranciją ir pakantumą. (IV klasė)

„ŽEMYNA“ – tai lyg žemė, kurioje tvirtai įaugę medžiai – mokytojai. Jie mus ant savo šakelių kiekvieną nuoširdžiai augina ir brandina, kol tampame gražiausiais vaisiais. Mums, mokiniams, lieka tik pasiimti tai, ką gauname geriausio, ir keliauti į platųjį pasaulį su kuo kokybiškesniu išsilavinimu ir kuo geresne pačio savęs versija. (I klasė)

Mokykla – tai sėkmingos ateities kelias, kuris būna ilgas ir sunkus. Bet su mokytojų pagalba tas kelias tampa lengvesnis. Išsilavinimas man reiškia užtikrintą gyvenimo sėkmę ir perspektyvas. (III klasė)

Mokykloje auga svajonės ir troškimai, kuriuos įgyvendinti padeda mokytojai. (III klasė)

Visos mokytojos labai rūpestingos mokykloje, ypač auklėtoja, kuri yra pati geriausia iš visų. Kiek mes stengiamės mokytis, tiek ir gauname išsilavinimo, kuris atveria galimybių ateityje. (III klasė)

Mokytojas man reiškia autoritetą. Tai nuostabus žmogus, besidalijantis žiniomis ir gyvenimo patirtimi su jaunais žmonėmis (III klasė)

Širdies nei Jūsų geresnės aš nemačiau,
Aukojat Jūs save pasauliui geresniam,
Išmokote ne tik rašyti, piešti ar skaityt,
Bet ir mylėti, guosti, išklausyt.
Kai žodį „ŽEMYNA“ aš išgirstu,
Kai mokytoja sušnibžda švelniu balsu,
Širdis suvirpa ir pakylu aš virš debesų... (I klasė)

Mokytojas visada pataria, sudrausmina. Mokykla – lyg mokinių ir mokytojų bendradarbiavimo sostinė. (III klasė)

„ŽEMYNOJE“ malonūs bei draugiški mokiniai. Nuostabūs mokytojai. Puikus maistas valgykloje. Stalo tenisas, suoliukai... (I klasė)

Geografijos mokytoja Gailutė – nuostabi asmenybė, kuri rūpinasi savo auklėtiniais kaip savo vaikais. Ji – mums mama. Visada užstoja ir pataria, paklausia, kaip sekasi. (III klasė)

„ŽEMYNOJE“ esame viena bendruomenė. Aš tuo džiaugiuosi. Puiku, kad mokausi „ŽEMYNOJE“. (III klasė)

Mūsų mokykla turi nepaprastą vardą - „ŽEMYNA“. Ji pavadinta kaip deivė, kuri saugo mūsų gimnazijos mokinius ir jos gražiąją aplinką. Be mokyklos žmogus klajotų po pasaulį lyg koks klajūnas. Būtent mokykloje gimsta mūsų svajonės, pirmosios meilės... (I klasė)

GRAŽIŲ ATOSTOGŲ!

SVARBU
Mokinių, priimtų į gimnazijos klasikinio ugdymo I klasę, sąrašas
Kandidatų į gimnazijos klasikinio ugdymo I klasę, sąrašas

Visų būsimų pirmokų prašome iki 2018 m. birželio 20 d. atnešti 8 klasių baigimo pažymėjimus ir likusius dokumentus.Informacija dėl socialinės-pilietinės veiklosTvarkaraščiai
Pamokų laikas
  1. 8.00–8.45
  2. 8.55–9.40
  3. 9.50–10.35
  4. 10.55–11.40
  5. 12.00–12.45
  6. 12.55–13.40
  7. 13.50–14.35
  8. 14.45–15.30
  9. 15.40–16.25

Projektai, kuriuose dalyvaujame

Klaipėdos „Žemynos“ gimnazija dalyvauja tarptautiniame projekte Me and Media“

Klaipėdos „Žemynos“ gimnazija dalyvauja „Erasmus+“ projekte „Eco worl - our future“

Klaipėdos „Žemynos“ gimnazija dalyvauja
Erasmus+“ KA1 mobilumo projekte
„Gimnazijos valdymo struktūros efektyvumo didinimas“

Priėmimas į gimnaziją

Artimiausi renginiai

Rodyti visus

Buvę mokiniai apie gimnaziją
...
Ketveri metai gimnazijoje prabėgo tarsi akimirka. Vis dėlto per tą laiką mokykla man davė labai daug. Pirma, tapau daug drąsesnė. Puikiai prisimenu, kaip anksčiau bijodavau kalbėti prieš auditoriją. Pamokų metu ta baimė pamažu išnyko. Antra, būdama gimnaziste atradau savo meilę kalb...

Urtė Brazdeikytė
2016 m. laida

...
Mokykla – tai vieta, kurioje įgijau ne tik mokslo žinių, tai vieta, kurioje radau žmogiškumą, supratingumą ir pagalbą. Būtent mokykloje susipažinau su žmonėmis, kurie padėjo eiti teisinga gyvenimo kryptimi, ir žmonėmis, kurie liko mano gyvenimo dalimi iki pat šių dienų. Gimnazijo...

Danguolė Austytė
2012 m. laida

Rodyti visus
Nuotraukų galerija

Neįgaliųjų režimas įjungtas