El. dienynas Tvarkaraščiai Priėmimas
Versija neįgaliesiems
Darbuotojai

Mokytojai











































































































































































































































Pavardė, vardasIšsilavinimasTurima kvalifikacijaMokomieji dalykai
Jurgita AnužienėAukštasisMokytoja metodininkėLietuvių kalba
Larisa AuškalnienėAukštasisVyr. mokytojaPrancūzų kalba
Liudmila BarejevaAukštasisMokytoja metodininkėRusų kalba
Dalia BaubinienėAukštasisMokytoja metodininkėLietuvių kalba
Jolanta BeinorytėAukštasisMokytoja metodininkėBiologija
Linas BūdavasAukštasisVyr. mokytojasKūno kultūra
Dalia DirgėlaitėAukštasisMokytoja metodininkėMatematika
Virginija DūdienėAukštasisMokytoja metodininkėAnglų kalba
Agnė GedaminskienėAušktasisMokytojaDailė
Fotografija
Jurga GudžiūnienėAukštasisVyr. mokytojaTikyba
Danutė JazdauskienėAukštasisMokytoja metodininkėAnglų kalba
Laima JuknienėAukštasisMokytoja metodininkėTechnologijos
Olga JurkevičAukštasisMokytoja metodininkėInformacinės technologijos
Algutė Nijolė KaubrienėAukštasisMokytoja ekspertėFizika
Lina DaujotėAukštasisMokytoja metodininkėLietuvių kalba
Ilona KrasauskienėAukštasisMokytoja metodininkėIstorija, teisė
Marytė LatakienėAukštasisMokytoja ekspertėChemija
Asta LeonavičienėAukštasisMokytoja metodininkėMatematika
Daiva LeskauskienėAukštasisMokytoja metodininkėEtika
Aušra LitvinienėAukštasisMokytoja metodininkėLietuvių kalba
Joana LuotienėAukštasisMokytoja metodininkėAnglų kalba
Zenė MaldžienėAukštasisMokytoja metodininkėBiologija
Dalia MasaitienėAukštasisMokytoja metodininkėMatematika
Aurimas AndrijauskasAukštasisMokytojas Šokiai
Danutė OržekauskienėAukštasisMokytoja metodininkėRusų kalba
Juozas PovilaitisAukštasisMokytojas metodininkasKūno kultūra
Daiva PukelienėAukštasisMokytoja metodininkėAnglų kalba
Gailutė PutrienėAukštasisMokytoja metodininkėGeografija, ekonomika
Žiedūna RadžiuvienėAukštasisMokytoja metodininkėLietuvių kalba
Ramutė SavickienėAukštasisMokytoja metodininkėFizika
Regina StepanauskienėAukštasisMokytoja metodininkėVokiečių kalba
Viktorija ŠamrinaAukštasisVyr. mokytojaMatematika
Lidija TrumpienėAukštasisMokytoja metodininkėKūno kultūra
Natalija UrnikienėAukštasisMokytojaMuzika
Loreta JonikaitėAukštasisMokytoja metodininkėAnglų kalba
Rasa VaičekauskienėAukštasisMokytoja metodininkėIstorija
Aušra KazlauskienėAukštasisMokytoja metodininkėInformacinės technologijos
Rasa MajauskienėAukštasisMokytojaChemija



Kiti specialistai





























Vardas PavardėIšsilavinimasPareigybės pavadinimas
Greta KauliuvienėAukštasisPsichologė
Brigita MineikienėAukštasisSocialinė pedagogė (nėštumo atostogos)
Deimantė JuozaitienėAukštasisSocialinė pedagogė
Alina KarpienėAukštasisNeformaliojo ugdymo organizatorė
Elina GrigutėAukštasisProfesijos patarėja
Janina DumčiuvienėAukštasisBibliotekininkė

 

Nepedagoginiai darbuotojai
















































































Vardas PavardėPareigybės lygiaiPareigybės pavadinimas
Ina BaužienėA2,
B
Dokumentų koordinavimo specialistė
Duomenų bazės specialistė
Irina BezklepskajaDValytoja
Laima BrazaitienėDRūbininkė
Valytoja
Albertas KociusDDarbininkas
Virginijus KubiliusDDarbininkas
Laima MackelienėDBudėtoja
Lina MaurienėBRaštinės administratorė
Duomenų bazės specialistė
Zita MilerienėDValytoja
Birutė NeimantienėDValytoja
Violeta PocevičienėDBudėtoja
Vaclovas GrinkevičiusDKiemsargis
Aurelija RimkienėDValytoja
Zenonas VareikaDKiemsargis
Alma ZubienėDValytoja
Vida ŽabinskienėDValytoja
Aurimas ŽukauskasBInformacinių komunikacinių technologijų specialistas
Artūras BaltrukaitisBInformacinių komunikacinių technologijų specialistas
Arūnas KūraCElektrikas
Vaiva ValantinaitėCLaborantė


Atnaujinta: 2019-01-30 11:22:49

Pamokų laikas
  1. 8.00–8.45
  2. 8.50–9.35
  3. 9.40–10.25
  4. 10.45–11.30
  5. 12.00–12.45
  6. 12.55–13.40
  7. 13.50–14.35
  8. 14.45–15.30
  9. 15.40–16.25

Projektai, kuriuose dalyvaujame

Klaipėdos „Žemynos“ gimnazija dalyvauja tarptautiniame projekte Me and Media“

Klaipėdos „Žemynos“ gimnazija dalyvauja ERASMUS+ projekte
Nr. 2018-1-BG01-229-047840_2
„ROOTS AND OFFSHOOTS“

Klaipėdos „Žemynos“ gimnazija dalyvauja
Erasmus+“ KA1 mobilumo projekte
„Gimnazijos valdymo struktūros efektyvumo didinimas“

Priėmimas į gimnaziją

Artimiausi renginiai

Antikos kultūros konkursas Vilniuje

vasario 22 d. 8:00 - 16:00

Antikos kultūros konkursas Vilniuje. Neformaliojo švietimo ugdytiniai. Atsakinga – Žiedūna Radžiuvienė....

Nacionalinio diktanto atrankinis turas

vasario 23 d. 8:00 - 16:00

Nacionalinio diktanto atrankinis turas (pagal respublikoje skelbiamą laiką). Atsakingos Jurga Anužienė ir Dalia Baubinienė. ...

Rodyti visus

Buvę mokiniai apie gimnaziją
...
Jau pirmieji metai Žemynos gimnazijoje man įrodė, jog naujų žinių geidžiantys mokiniai šioje gimnazijoje nelieka nepastebėti. Čia įgytas išsilavinimas tapo fundamentaliu pagrindu studijoms viename iš elitinių Vokietijos universitetų bei atvėrė duris tolimesnei karjerai Šveicarijoje...

Andrius Cibas
2010 m. laida

...
Pirma mintis, šovusi išgirdus žodį „mokykla“, yra draugai, mano nuostabioji auklėtoja, šokiai bei šokių mokytoja ir, žinoma, gimnazijos direktorė, be kurios nebūtų to, kas suvienijo mūsų kartą. Tikriausiai yra tokių, kurie, išgirdę žodį „mokykla“, pirmiausia pagalvoja api...

Diana Lisovskytė
2016 m. laida

Rodyti visus
Nuotraukų galerija

Neįgaliųjų režimas įjungtas