El. dienynas Tvarkaraščiai Priėmimas
Versija neįgaliesiems
Darbuotojai

Mokytojai

















































































































































































































































Pavardė, vardasIšsilavinimasTurima kvalifikacijaMokomieji dalykai
Jurgita AnužienėAukštasisMokytoja metodininkėLietuvių kalba
Larisa AuškalnienėAukštasisVyr. mokytojaPrancūzų kalba
Liudmila BarejevaAukštasisMokytoja metodininkėRusų kalba
Dalia BaubinienėAukštasisMokytoja metodininkėLietuvių kalba
Jolanta BeinorytėAukštasisMokytoja metodininkėBiologija
Linas BūdavasAukštasisVyr. mokytojasKūno kultūra
Dalia DirgėlaitėAukštasisMokytoja metodininkėMatematika
Virginija DūdienėAukštasisMokytoja metodininkėAnglų kalba
Agnė GedaminskienėAušktasisMokytojaDailė
Fotografija
Jurga GudžiūnienėAukštasisVyr. mokytojaTikyba
Danutė JazdauskienėAukštasisMokytoja metodininkėAnglų kalba
Laima JuknienėAukštasisMokytoja metodininkėTechnologijos
Olga JurkevičAukštasisMokytoja metodininkėInformacinės technologijos
Algutė Nijolė KaubrienėAukštasisMokytoja ekspertėFizika
Lina DaujotėAukštasisMokytoja metodininkėLietuvių kalba
Ilona KrasauskienėAukštasisMokytoja metodininkėIstorija, teisė
Marytė LatakienėAukštasisMokytoja ekspertėChemija
Asta LeonavičienėAukštasisMokytoja metodininkėMatematika
Daiva LeskauskienėAukštasisMokytoja metodininkėEtika
Aušra LitvinienėAukštasisMokytoja metodininkėLietuvių kalba
Joana LuotienėAukštasisMokytoja metodininkėAnglų kalba
Zenė MaldžienėAukštasisMokytoja metodininkėBiologija
Dalia MasaitienėAukštasisMokytoja metodininkėMatematika
Aurimas AndrijauskasAukštasisMokytojas Šokiai
Danutė OržekauskienėAukštasisMokytoja metodininkėRusų kalba
Juozas PovilaitisAukštasisMokytojas metodininkasKūno kultūra
Daiva PukelienėAukštasisMokytoja metodininkėAnglų kalba
Gailutė PutrienėAukštasisMokytoja metodininkėGeografija, ekonomika
Žiedūna RadžiuvienėAukštasisMokytoja metodininkėLietuvių kalba
Ramutė SavickienėAukštasisMokytoja metodininkėFizika
Regina StepanauskienėAukštasisMokytoja metodininkėVokiečių kalba
Viktorija ŠamrinaAukštasisVyr. mokytojaMatematika
Nijolė ŠčervianinienėAukštasisMokytoja metodininkėMuzika
Lidija TrumpienėAukštasisMokytoja metodininkėKūno kultūra
Natalija UrnikienėAukštasisMokytojaMuzika
Natalija ObjedkinaAukštasisMokytoja metodininkėAnglų kalba
Rasa VaičekauskienėAukštasisMokytoja metodininkėIstorija
Aušra KazlauskienėAukštasisMokytoja metodininkėInformacinės technologijos
Rasa MajauskienėAukštasisMokytojaChemija



Kiti specialistai

























Vardas PavardėIšsilavinimasPareigybės pavadinimas
Aušra BūdvytėAukštasisPsichologė
Brigita MineikienėAukštasisSocialinė pedagogė
Alina KarpienėAukštasisNeformaliojo ugdymo organizatorė
Elina GrigutėAukštasisProfesijos patarėja
Janina DumčiuvienėAukštasisBibliotekininkė

 

Nepedagoginiai darbuotojai








































































Vardas PavardėIšsilavinimasPareigybės pavadinimas
Ina BaužienėAukštasisDokumentų koordinavimo specialistė
Informacinių technologijų specialistė
Irina BezklepskajaVidurinisValytoja
Laima BrazaitienėVidurinisRūbininkė
Valytoja
Albertas KociusVidurinisDarbininkas
Virginijus KubiliusVidurinisDarbininkas
Laima MackelienėVidurinisBudėtoja
Lina MaurienėAukštasisRaštinės administratorė
Duomenų bazės specialistė
Zita MilerienėVidurinisValytoja
Birutė NeimantienėVidurinisValytoja
Violeta PocevičienėVidurinisBudėtoja
Vaclovas GrinkevičiusVidurinisKiemsargis
Aurelija RimkienėVidurinisValytoja
Zenonas VareikaVidurinisKiemsargis
Alma ZubienėVidurinisValytoja
Vida ŽabinskienėVidurinisValytoja
Aurimas ŽukauskasAukštasisInformacinių komunikacinių technologijų specialistas
Vaidilutė ŽukauskienėAukštasisInformacinių komunikacinių technologijų specialistas


Atnaujinta: 2018-09-07 09:06:28

Pamokų laikas
  1. 8.00–8.45
  2. 8.50–9.35
  3. 9.40–10.25
  4. 10.45–11.30
  5. 12.00–12.45
  6. 12.55–13.40
  7. 13.50–14.35
  8. 14.45–15.30
  9. 15.40–16.25

Projektai, kuriuose dalyvaujame

Klaipėdos „Žemynos“ gimnazija dalyvauja tarptautiniame projekte Me and Media“

Klaipėdos „Žemynos“ gimnazija dalyvauja „Erasmus+“ projekte „Eco worl - our future“

Klaipėdos „Žemynos“ gimnazija dalyvauja
Erasmus+“ KA1 mobilumo projekte
„Gimnazijos valdymo struktūros efektyvumo didinimas“

Priėmimas į gimnaziją

Artimiausi renginiai

Rodyti visus

Buvę mokiniai apie gimnaziją
...
Pirma mintis, šovusi išgirdus žodį „mokykla“, yra draugai, mano nuostabioji auklėtoja, šokiai bei šokių mokytoja ir, žinoma, gimnazijos direktorė, be kurios nebūtų to, kas suvienijo mūsų kartą. Tikriausiai yra tokių, kurie, išgirdę žodį „mokykla“, pirmiausia pagalvoja api...

Diana Lisovskytė
2016 m. laida

...
Jau pirmieji metai Žemynos gimnazijoje man įrodė, jog naujų žinių geidžiantys mokiniai šioje gimnazijoje nelieka nepastebėti. Čia įgytas išsilavinimas tapo fundamentaliu pagrindu studijoms viename iš elitinių Vokietijos universitetų bei atvėrė duris tolimesnei karjerai Šveicarijoje...

Andrius Cibas
2010 m. laida

Rodyti visus
Nuotraukų galerija

Neįgaliųjų režimas įjungtas