El. dienynas Tvarkaraščiai Priėmimas
Versija neįgaliesiems
Naujienos
2021-10-15
MOKYMAI SENSORINIAME SODE

Rugsėjo 23 - spalio 13 dienomis  mūsų gimnazijos II ir III klasių mokiniai gilino  žinias gamtos bei sveikatos mokslų srityse - teoriniuose ir praktiniuose mokymuose  pagal Europos Sąjungos finansuojamo projekto ,,LLI-445 Sensoriniai sodai – socialinei pažeidžiamų grupių įtraukčiai LAT-LIT teritorijoje". Mokymus vedė KU Sveikatos mokslų fakulteto Holistinės medicinos ir reabilitacijos katedros dr. Giedrė Kavaliauskienė ir Roma Urbonienė.  Mokymai vyko Klaipėdos Šv. Pranciškaus Asyžiečio vienuolyno sensoriniame sode kelioms grupėms: moksleiviams ir jaunuoliams iš neįgaliųjų centro ,,Klaipėdos lakštutė”, moksleiviams ir garbaus amžiaus asmenims iš socialinio paslaugų centro ,,Danė”.  Dalyvaudami bendrose veiklose, moksleiviai Sensoriniame sode  susipažino su tam tikrais dirgikliais: augalų spalva, kvapais, švelnumu, skoniu, garsais, visa tai  tiesiogiai veikia pojūčius, sukelia pasitenkinimą, malonius potyrius. Mokydamiesi grupėmis mokiniai kūrė landšafto planus,  sodino svogūninių augalų gėlynus.  Gimnazistai  ir ,,Klaipėdos lakštutės“ moksleiviai sėmėsi patirties bendraudami ir kurdami, vyresnieji senjorai pasidalino  patirtimi ir gyvenimo įžvalgomis.

2021-10-03
Pažintinė kelionė Panemune į Kauną

Į tokią kelionę spalio 1 dieną leidosi Ia, IIIb, IIIa ir IVa klasės mokiniai, kuriuos lydėjo mokytojos Aušra ir Daiva. Panemunės kelias, pilių ir piliakalnių kelias, vienas seniausių Lietuvos kelių, vingiuojančių 96 km ir jungiančių Kauną ir Jurbarką. Važiuojant šiuo Rojaus keliu, prieš akis veriasi vienas už kitą gražesni vaizdai, atsiskleidžia Nemuno panorama. 

2021-09-23
Renginys ,,Europa- mano namai“

Rugsėjo 9d. IIa ir IIIc klasių mokiniai dalyvavo naujos kartos Europe Direct renginyje ,,Europa – mano namai“. Renginyje dalyvavo ir Europos Komisijos komisaras Virginijus Sinkevičius, kuris teigė, kad net ir būdama maža valstybė, Lietuva ir jos piliečiai gali ir turi prisidėti sprendžiant klimato kaitos ir aplinkosaugos klausimus. Renginį vainikavo styginių kvarteto ,,Musica Libera“ šiuolaikinės muzikos interpretacijos.

2021-09-23
Edukacinė veikla Valdovų rūmuose

Rugsėjo 10d. II ir IV klasių mokiniai, lydimi mokytojų N. Urnikienės, A. Andrijausko, J. Anužienės ir I. Krasauskienės aplankė Valdovų rūmų muziejų Vilniuje. Apžvalginėje  edukacinėje ekskursijoje mokiniai sužinojo apie Lietuvos didžiųjų kunigaikščių rezidencijos ir jos teritorijos raidą Lietuvos bei Europos istorijos kontekste, pasivaikščiojo tarp autentiškų XIII–XVII a. mūrų, kuriuos gaubia atkurtas Valdovų rūmų pastatas. Ekskursiją tęsė menėse su atkurtais istoriniais vėlyvosios Gotikos, Renesanso ir ankstyvojo Baroko reprezentaciniais interjerais, kuriuos puošia rekonstruotos koklinės krosnys, autentiški gobelenai. Per edukacinį užsiėmimą  gimnazistai susipažino su senosios muzikos istorija ir senaisiais muzikos instrumentais, apžiūrėjo muziejaus ekspoziciją ir ieškojo muzikos istoriją atskleidžiančių eksponatų.

2021-09-20
Judrumo renginys

Rugsėjo 10 dieną, po 5 pamokų, pirmų klasių mokiniai kartu su klasių vadovėmis dalyvavo judumo renginyje ,,Sveikatingumo kelionė link Girulių". Nors mokiniai pavargo, tačiau buvo laimingi sparčiu žingsniu įveikę visą atstumą.

2021-09-19
Renginys "Sportuok su Klaipėdos universiteto sporto žvaigžde"

Klaipėdos universiteto "Žemynos" gimnazijos IId ir If klasių mokiniai rugsėjo 16 dieną dalyvavo KU organizuotame renginyje " Sportuok su Klaipėdos universiteto sporto žvaigžde". Garsūs sportininkai - Klaipėdos universiteto absolventai ir studentai - pristatė įvairias sporto šakas (dviračių sportas, irklavimas, boksas, futbolas, sunkioji atletika, krepšinis). Mokiniai ne tik susipažino su sporto šakomis, bet ir turėjo unikalią galimybę kartu parungtyniauti su profesonaliais sportininkais, sužinojo įvairių sporto šakų subtilybes.

Fizinio ygdymo mokytoja Lidija Trumpienė
Karjeros specialistė Elina Grigutė

2021-09-03
Edukacinė veikla ,,Orientavimosi pagrindai“

Rugsėjo 2 dieną II d klasės mokiniai kartu su socialine pedagoge Daiva Stancikiene ir biologijos mokytoja Lina Snapkiene dalyvavo Klaipėdos Minimelts nuotykių parke edukacinėje veikloje ,,Orientavimosi pagrindai“ . Edukacijos metu mokiniai susipažino su pagrindiniais orientavimosi miške elementais, taikydami teorines ir praktines žinias vykdė  užduotis.
Edukacinę veiklą mokiniai laimėjo pavasarį vykusioje viktorinoje „Ką žinau apie atliekas“ Dėkojame organizatoriams ir VŠĮ ,,Paslaugos gamtai“.

2021-08-31
Konkursas „Tapk okeanografu vienai dienai“

Sveikiname Ernestą J. (2c kl.), kuri dalyvavo Klaipėdos universiteto organizuotame konkurse „Tapk okeanografu vienai dienai“ ir užėmė prizinę vietą.  Ernesta turėjo galimybę dalyvauti organizuojamoje ekspedicijoje. Mokinės įspūdžiai po ekspedicijos: 
„Birželio 25 dieną teko dalyvauti okeanografinėje ekspedicijoje Klaipėdos universiteto burlaiviu „Brabander“. Kelionė prasidėjo nuo kruizinių laivų terminalo. 

2021-08-31
Kviečiame dalyvauti mokslo festivalyje „Erdvėlaivis Žemė“

Visus norinčius kviečiame registruotis ir dalyvauti rugsėjo 9 – 17 dienomis vyksiančiame mokslo festivalyje „Erdvėlaivis Žemė“. 
Mokslo festivalio metu gimnazijos mokiniai galės dalyvauti šiose veiklose: „Kai veidas pražysta spuogais“, „Biologinė tarša – kas tai?“, „Pneumobilis“, „Kranto arda: klimato kaita ar žmogaus veiklos padarinys“, „Virtuali realybė – naujos galimybės bendrauti su kompiuteriu“, „Žaliasis automobilis“, „Rūgščių galia jūsų dantims“, „Kas yra programuotojai ir ką jie veikia?“, „Žvilgsnis į nematomą pasaulį“ ir „Pažintis su robotais“.
Registracija per nuorodą: 
https://forms.gle/9XbgF1KDgoxQQvaC8

Tvarkaraščiai
Pamokų laikas
  1. 8.00–8.45
  2. 8.55–9.40
  3. 9.50–10.35
  4. 11.00–11.45
  5. 12.10–12.55
  6. 13.05–13.50
  7. 14.00–14.45
  8. 14.55–15.40
  9. 15.50–16.35

Projektai, kuriuose dalyvaujame

Klaipėdos „Žemynos“ gimnazija dalyvauja ERASMUS+ projekte
Nr. 2018-1-BG01-229-047840_2
„ROOTS AND OFFSHOOTS“

Projektas NR. 09.2.1-ESFA-K-728-03-0010 „Matematikos pasiekimų gerinimas pasitelkiant virtualią ugdymo aplinką“

”Klaipėda- Europos jaunimo sostinė 2021” Lietuvos Jūrų muziejaus solidarumo platforma

Klaipėdos „Žemynos“ gimnazija dalyvauja projekte „Saugios elektroninės erdvės vaikams kūrimas“

Priėmimas į gimnaziją

Artimiausi renginiai

Rodyti visus

Buvę mokiniai apie gimnaziją
...
Mieli būsimi „Žemynos" gimnazijos mokiniai, pasirinkę šią mokyklą tikrai nesuklydote! Čia prasidės Jūsų naujas mokymosi etapas, kuriame Jus lydės patys nuoširdžiausi ir padėti nepabūgstantys mokytojai. Mokykloje patirsite vienas geriausių savo gyvenimo akimirkų, kurias lydės juok...

Karolina J.
2020 m. laida

...
Per šiuos ketverius metus šioje gimnazijoje patyriau labai daug įvairių išgyvenimų ir išsinešu be galo daug prisiminimų. Čia sutikau daug naujų draugų, su kuriais, viliuosi, išliksime draugais visada. Ačiū mokytojoms, kurios padėjo pasiruošti egzaminams ir už jų kantrybę su mumis...

Kristina R
2020 m. laida

Rodyti visus
Nuotraukų galerija

Neįgaliųjų režimas įjungtas