El. dienynas Tvarkaraščiai Priėmimas
Versija neįgaliesiems
Naujienos
2020-04-01
Lietuvos moksleivių sąjunga (LMS)

Pradėjus ugdymo procesą organizuoti nuotoliniu būdu, susiduriame ne tik su techninėmis problemomis, klausimais, bet ir kibernetinių patyčių atvejais. Reaguodama į nuotraukas, vaizdo įrašus soc. tinkluose bei gautus pranešimus, Lietuvos moksleivių sąjunga kreipiasi į šalies moksleivius, skatindama juos būti sąmoningais ir prisiminti apie netinkamo elgesio padarinius bendraamžiams, mokytojams, kitiems bendruomenės nariams.
Būkite tolerantiški – nuotolinių pamokų metu nekurstykite patyčių, o susidūrę ar pastebėję tokių atvejų, netapkite pasyviais stebėtojais, taip prisidėdami prie nemalonių situacijų tęsimosi. Patyčių atvejais netinkamą elgesį svarbu nutraukti ir kam nors apie tai pranešti.
Primename apie anketą moksleiviams, kurioje galite išreikšti mintis emocinės aplinkos mokyklos bendruomenėje, vykdant nuotolinį mokymą(si), tema: https://forms.gle/BysoYbjheproxREEA

2020-03-30
COVID-19 STATISTIKA – OFICIALI IR REALIU LAIKU

VĮ Registro centro parengtas realiu laiku atsinaujinantis interaktyvus COVID-19 žemėlapis.

2020-03-26
Nuotolinio mokymo taisyklės

KLAIPĖDOS „ŽEMYNOS“ GIMNAZIJOS MOKYMO NUOTOLINIU BŪDU TAISYKLĖS
Mokiniai, kuriems reikalingi kompiuteriai, bus aprūpinti.
Išsamesnę informaciją pateiksime rytoj arba pirmadienį.

2020-03-17
SVARBI INFORMACIJA

Karantino metu gimnazija uždaroma. Darbuotojai dirba nuotoliniu būdu.
Gimnazijos vadovai ir raštinės administratorė pasiekiami elektroniniais paštais ir telefonais:
direktorėdirektorė@zemynosgimnazija.lt
tel. 8 672 87246
raštinės administratorė
rastine@zemynosgimnazija.lt; tel. 8 46 403105
direktoriaus pavaduotojai ugdymui: 
rastine@zemynosgimnazija.lt;
tel. 8 672 87 242,  8 672 18 582
 
Keičiamas pavasario atostogų laikas. Mokiniai atostogauja nuo 2020 m. kovo 13 d. iki 2020 m. kovo 27 d. (įskaitytinai)
Klaipėdos „Žemynos“ gimnazijos direktorės įsakymas.
Mokytojams bus organizuojamos veiklos pagal poreikį, dauguma nuotoliniu būdu. Prašome sekti tolesnę informaciją.

2020-03-16
Svarbu! Vėlinamos kai kurių brandos egzaminų, įskaitų ir dešimtokų pasiekimų patikrinimų datos

Keičiasi dešimtokų pagrindinio ugdymo pasiekimų ir abitūros egzaminų bei įskaitų laikymo laikas. Atsižvelgiant su koronavirusu susijusias aplinkybes, kai kurių patikrinimų datos iš balandžio pradžios ar vidurio į nukeltos į balandžio pabaigą arba birželį.
Pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimo tvarkaraštyje numatytas vienintelis pakeitimas: gimtosios baltarusių, lenkų, rusų, vokiečių kalbos patikrinimai galės būti organizuojami iki gegužės 15 d., anksčiau buvo numatyta, kad mokyklose jie turi įvykti iki balandžio 24 d.
Laikas, iki kada mokykla surengia lietuvių kalbos ir literatūros įskaitą abiturientams, pailgėja iki gegužės 4 d. Iki šiol buvo numatyta jas surengti iki balandžio 20 d.
Brandos darbas, taip pat mokykliniai technologijų, menų brandos egzaminai galės būti surengti iki balandžio 28 d. – beveik mėnesiu vėliau nei buvo numatyta anksčiau.
Užsienio kalbų – anglų, prancūzų, rusų, vokiečių - egzaminų kalbėjimo dalys abiturientams mokyklose bus rengiamos nebe balandžio viduryje, o nuo birželio 22 d. iki birželio 30 d.
https://www.smm.lt

2020-03-16
Karštoji linija

 


2020-03-12
SVARBI INFORMACIJA DĖL UGDYMO PROCESO!

ŠMSM patvirtino, kad dėl viruso grėsmės, atsižvelgus į kitų šalių patirtį, bus nustatytos privalomos vaikų atostogos ir taip stabdomas ugdymo procesas (ministro įsakymas). 
PRASIDEDA PRIVALOMOS PAVASARIO ATOSTOGOS (KOVO 13 d. - kovo 27 d.).
Kadangi ugdymo procesas stabdomas, dėl privalomų vaikų atostogų (nustačius infekcijų plitimą ribojantis režimas), tėvai galės gauti ligos socialinio draudimo išmokas, kaip numato įstatymas. Plačiau komentuoja SADM.
Artimiausiu metu bus sprendžiama, kaip bus atnaujinamas ugdymo procesas. Viena iš realiausių alternatyvų – nuotolinis mokymas bendrojo ugdymo mokyklose ir profesinio mokymo įstaigose mokiniams, atitinkamai – nuotolinis darbas mokytojams. Instrukcijas/rekomendacijas pateiks ŠMSM.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija

2020-03-12
INFORMACJA DĖL KORONAVIRUSO

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija atkreipia švietimo įstaigų ir jų steigėjų dėmesį į Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijas žmonėms, kurie neseniai grįžo iš Kinijos ar Šiaurės Italijos (Lombardijos, Veneto, Pjemonto ir Emilijos-Romanijos regionų), 14 dienų nuo paskutinės buvimo minėtose šalyse dienos likti namuose ir stebėti savo sveikatą. Prašome gimnazijos mokinių, jei jie pastaruoju metu grįžo iš minėtų šalių ar turėjo kontaktą su žmonėmis, grįžusiais iš minėtų šalių, nelankyti gimnazijos ir informuoti telefonu ar el. paštu gimnazijos administraciją. Šiems mokiniams bus sudarytos sąlygos mokytis savarankiškai.
INFORMACIJA DĖL KORONAVIRUSO
Efektyviausios priemonės koronoviruso prevencijai
Rekomendacijos
Dėl naujojo koronaviruso atvejo apibrėžimo atnaujinimo
Dėl rankų higienos rekomendacijų

SVARBU
PASITIKĖJIMO DĖŽUTĖ
Papasakok anonimiškai, Tu esi saugus.

Klaipėdos miesto savivaldybė skelbia mokinių priėmimo į mokyklas 2020—2021 m. m. procesus.
Priėmimo terminai
Prašymų priėmimo pradžia
Bendra priėmimo tvarka
Pamokų laikas
  1. 8.00–8.45
  2. 8.50–9.35
  3. 9.40–10.25
  4. 10.45–11.30
  5. 12.00–12.45
  6. 12.55–13.40
  7. 13.50–14.35
  8. 14.45–15.30
  9. 15.40–16.25

Projektai, kuriuose dalyvaujame

Klaipėdos „Žemynos“ gimnazija dalyvauja tarptautiniame projekte Me and Media“

Klaipėdos „Žemynos“ gimnazija dalyvauja ERASMUS+ projekte
Nr. 2018-1-BG01-229-047840_2
„ROOTS AND OFFSHOOTS“

Klaipėdos „Žemynos“ gimnazija dalyvauja Britų tarybos ir Meno avilio projekte ,„Dideli maži ekranai. Medijų raštingumas Lietuvos mokyklose“.

Priėmimas į gimnaziją

Artimiausi renginiai

Rodyti visus

Buvę mokiniai apie gimnaziją
...
Jau pirmieji metai Žemynos gimnazijoje man įrodė, jog naujų žinių geidžiantys mokiniai šioje gimnazijoje nelieka nepastebėti. Čia įgytas išsilavinimas tapo fundamentaliu pagrindu studijoms viename iš elitinių Vokietijos universitetų bei atvėrė duris tolimesnei karjerai Šveicarijoje...

Andrius Cibas
2010 m. laida

...
Pirma mintis, šovusi išgirdus žodį „mokykla“, yra draugai, mano nuostabioji auklėtoja, šokiai bei šokių mokytoja ir, žinoma, gimnazijos direktorė, be kurios nebūtų to, kas suvienijo mūsų kartą. Tikriausiai yra tokių, kurie, išgirdę žodį „mokykla“, pirmiausia pagalvoja api...

Diana Lisovskytė
2016 m. laida

Rodyti visus
Nuotraukų galerija

Neįgaliųjų režimas įjungtas