El. dienynas Tvarkaraščiai Priėmimas
Versija neįgaliesiems
2019-11-27
Mokytojų išvyka į KU Jūros tyrimų institutą

Mūsų gimnazijos mokytojai, tęsdami bendradarbiavimą su KU, lapkričio 25 d. lankėsi Jūros tyrimų institute ir susipažino ne tik su universiteto veiklos perspektyvomis (jas pristatė KU rektorius, prof. dr. A. Razbadauskas) ir vykdomais sveikatos tyrimais bei jaunojo mokslininko mokykla (kalbėjo Sveikatos tyrimų ir inovacijų mokslo centro direktorė A. Rauckienė-Michaelsson), bet ir su Baltijos regiono istorijos ir archeologijos instituto veikla (ją pristatė BRIAI direktorius, dr.  V. Safronovas). 

Be to, mokytojai buvo supažindinti su „SmartSea“ - Klaipėdos universiteto akademija visiems (pranešėja - doc. dr. A. Samuilovienė), STEAM centrų tinklu Lietuvoje (pranešėja - JTI tarybos pirmininkė, dr. V. Vaitkevičienė) ir STEAM ugdymo iššūkiais bendrojo ugdymo mokykloje (pranešėja - Pedagogikos katedros docentė, doc. dr. G. Šmitienė). JTGMF dekanė doc. dr. R. Mickevičienė pristatė KU Jūros mokslų ir technologijų fakulteto studijas, atliekamus įvairius tyrimus ir jų poveikį regionui. SHMF prodekanė dr. J. Melnikova supažindino su Socialinių ir humanitarinių mokslų teorija ir praktika, taip pat išklausėme ir KU partnerių pranešimus (VšĮ Investuok Lietuvoje atstovė – V. Jakubauskytė – Andriulienė‎ ir AB VLG atstovas – M. Atutis). Bene įdomiausia mokytojams buvo paklaidžioti po Jūros tyrimų instituto laboratorijas: Vandens transporto ir oro taršos laboratoriją pristatė dr. P. Rapalis, Mechanikos ir jūrų inžinerijos laboratoriją - dr. A. Tadžijevas, Pajūrio aplinkos ir biogeochemijos laboratoriją - doc. dr. Mindaugas Žilius.
Mokytojai, detaliau susipažinę su KU veikla, motyvuos gimnazistus rinktis studijas mūsų miesto universitete.

SVARBU
PASITIKĖJIMO DĖŽUTĖ
Papasakok anonimiškai, Tu esi saugus.

Klaipėdos miesto savivaldybė skelbia mokinių priėmimo į mokyklas 2020—2021 m. m. procesus.
Priėmimo terminai
Prašymų priėmimo pradžia
Bendra priėmimo tvarka
Pamokų laikas
  1. 8.00–8.45
  2. 8.50–9.35
  3. 9.40–10.25
  4. 10.45–11.30
  5. 12.00–12.45
  6. 12.55–13.40
  7. 13.50–14.35
  8. 14.45–15.30
  9. 15.40–16.25

Projektai, kuriuose dalyvaujame

Klaipėdos „Žemynos“ gimnazija dalyvauja tarptautiniame projekte Me and Media“

Klaipėdos „Žemynos“ gimnazija dalyvauja ERASMUS+ projekte
Nr. 2018-1-BG01-229-047840_2
„ROOTS AND OFFSHOOTS“

Klaipėdos „Žemynos“ gimnazija dalyvauja Britų tarybos ir Meno avilio projekte ,„Dideli maži ekranai. Medijų raštingumas Lietuvos mokyklose“.

Priėmimas į gimnaziją

Artimiausi renginiai

Rodyti visus

Buvę mokiniai apie gimnaziją
...
Pirma mintis, šovusi išgirdus žodį „mokykla“, yra draugai, mano nuostabioji auklėtoja, šokiai bei šokių mokytoja ir, žinoma, gimnazijos direktorė, be kurios nebūtų to, kas suvienijo mūsų kartą. Tikriausiai yra tokių, kurie, išgirdę žodį „mokykla“, pirmiausia pagalvoja api...

Diana Lisovskytė
2016 m. laida

...
Aš ilgą laiką maniau, kad ryšys su žmogumi yra trumpalaikis, netikras. Buvau įsitikinusi, kad visi esame tik pakeleiviai vienas kito gyvenime ir žmogus iš tikrųjų yra pasmerktas amžinai vienatvei. Tikėjau, jog svarbiausia yra pasiekimai, mokslas, darbas. Tačiau, mokydamasi šioje mokykl...

Živilė Balčiūnaitė
2019 m.m

Rodyti visus
Nuotraukų galerija

Neįgaliųjų režimas įjungtas