El. dienynas Tvarkaraščiai Priėmimas
Versija neįgaliesiems
2020-05-12
Žemynos diena

Šių metų balandžio 29 dieną minėjome XII-tą „Žemynos dieną”. Kaip ir kasmet, dėkojome visiems bendruomenės nariams už dar vienerius kartu praleistus metus.
Tiesioginės transliacijos metu apdovanojome kiekvieną, nusipelniusį pagyrų. Šie metai atnešė net 13 skirtingų nominacijų. Susipažinkite!„Metų pasiaukojimas”: Rytis (IVa), Domantas (IVa), Danielius (IVa), Mantas (IVa), Linėja (IVb). Jiems dėkojome už begalinį atsidavimą mūsų mokyklai ir jos bendruomenei. 
„Metų logika” tapo Nedas (Ib), kuriam dėkojome už nepaprastus protinius gebėjimus.
„Metų stebuklu” tapo Augustas (IIIa) už pagarbų elgesį su mokytojais.
„Metų miegančiais princais” paskelbti Mindaugas (IVb) ir Vilmantas (IVb). Vaikinai apdovanoti už savo ketverių metų nuopelnus. 
„Metų sustabdyta akimirka” - Žygimantas (IVc), titulą iškovojęs be konkurencijos. 
„Metų šokėja“ - Beatričė (Ib).
„Metų charizma” tapo mokytoja Dalia M., puikus ir nuoširdus žmogus, todėl dėkojome už nepaprastą sugebėjimą ne tik pamokų metu prikaustyti mokinių dėmesį. 
„Metų mokyklos balsais” tapo mokytoja Natalija U. ir jos mokinė Glorija (IVb) - jos savo vokaliniais sugebėjimais džiugina kiekvieną. 
„Metų pareigingiausios” ir „Metų elegancijos“ titulus pelnė gimnazijos Direktorė Rita P. Tai žmogus, kuris padeda išspręsti visas kylančias problemas, asmenybė, visada pasitempusi ir švytinti. 
„Metų kultūra“ ir „Metų mokytoja“ iškilmingai buvo paskelbta mokytoja Aušra L. - mokytoja, mokanti ne tik senojo pasaulio išminties, bet ir padedanti šias žinias pritaikyti šiais laikais. Sveikiname gavus šią garbingą nominaciją! 

Kaip žinia, svarbu ne tai, kiek mes turime, bet tai, kiek džiaugiamės tuo, ką turime. Na, o pasidžiaugti šiais metais tikrai buvo kuo. Tad dar kartą sveikiname visus nominantus ir dėkojame visiems dalyvavusiems!

SVARBU
PASITIKĖJIMO DĖŽUTĖ
Papasakok anonimiškai, Tu esi saugus.

Klaipėdos miesto savivaldybė skelbia mokinių priėmimo į mokyklas 2020—2021 m. m. procesus.
Priėmimo terminai
Prašymų priėmimo pradžia
Bendra priėmimo tvarka
Pamokų laikas
  1. 8.00–8.45
  2. 8.50–9.35
  3. 9.40–10.25
  4. 10.45–11.30
  5. 12.00–12.45
  6. 12.55–13.40
  7. 13.50–14.35
  8. 14.45–15.30
  9. 15.40–16.25

Projektai, kuriuose dalyvaujame

Klaipėdos „Žemynos“ gimnazija dalyvauja tarptautiniame projekte Me and Media“

Klaipėdos „Žemynos“ gimnazija dalyvauja ERASMUS+ projekte
Nr. 2018-1-BG01-229-047840_2
„ROOTS AND OFFSHOOTS“

Klaipėdos „Žemynos“ gimnazija dalyvauja Britų tarybos ir Meno avilio projekte ,„Dideli maži ekranai. Medijų raštingumas Lietuvos mokyklose“.

Priėmimas į gimnaziją

Artimiausi renginiai

Rodyti visus

Buvę mokiniai apie gimnaziją
...
Ketveri metai gimnazijoje prabėgo tarsi akimirka. Vis dėlto per tą laiką mokykla man davė labai daug. Pirma, tapau daug drąsesnė. Puikiai prisimenu, kaip anksčiau bijodavau kalbėti prieš auditoriją. Pamokų metu ta baimė pamažu išnyko. Antra, būdama gimnaziste atradau savo meilę kalb...

Urtė Brazdeikytė
2016 m. laida

...
Jau pirmieji metai Žemynos gimnazijoje man įrodė, jog naujų žinių geidžiantys mokiniai šioje gimnazijoje nelieka nepastebėti. Čia įgytas išsilavinimas tapo fundamentaliu pagrindu studijoms viename iš elitinių Vokietijos universitetų bei atvėrė duris tolimesnei karjerai Šveicarijoje...

Andrius Cibas
2010 m. laida

Rodyti visus
Nuotraukų galerija

Neįgaliųjų režimas įjungtas