El. dienynas Tvarkaraščiai Priėmimas
Versija neįgaliesiems
2021-06-18
Sveikatos mokslų fakulteto ir Klaipėdos „Žemynos“ gimnazijos bendradarbiavimo iniciacija

Birželio 18 dieną Sveikatos mokslų fakultete (SvMF) lankėsi Klaipėdos „Žemynos“ gimnazijos direktorė Rita Podoliankienė, direktorės pavaduotojas ugdymui Nikolaj Petunov ir biologijos mokytoja Lina Snapkienė, ir su Fakulteto dekane prof. dr. Leta Dromantiene, prodekanėmis doc. dr. Aelita Skarbaliene ir Goda Sakalauskaite, Visuomenės sveikatos katedros vedėja prof. dr. Sigute Norkiene, Holistinės medicinos ir reabilitacijos katedros vedėja prof. dr. Daiva Mockevičiene aptarė bendradarbiavimo perspektyvas didinant Universiteto studijų prieinamumą, siekiant absolventams sudaryti patrauklias sąlygas likti studijuoti Klaipėdoje.

Susitikimo metu buvo pristatytos Sveikatos mokslų fakultete vykdomos bakalauro studijų programos; galimybė moksleiviams kartu su studentais studijuoti pasirinktus sveikatos mokslų, laisvalaikio sporto, rekreacijos ir turizmo dalykus; atlikti tiriamuosius darbus vadovaujant Fakulteto dėstytojams. Moksleiviams siūloma dar besimokant mokykloje išbandyti universitetines studijas, nes tai padėtų apsispręsti renkantis profesiją ir būsimą karjerą.
Ypač didelio susidomėjimo sulaukė sveikatos mokslų: slaugos, kineziterapijos, visuomenės sveikatos ir radiologijos bei kitos fakultete vykdomos studijų programos: kūno kultūros ir sporto pedagogikos, laisvalaikio sporto, socialinio darbo, rekreacijos ir turizmo. SvMF siūlo alternatyvą absolventams tapti Klaipėdos universiteto klausytojais renkantis dalinių studijų, trunkančių vieną semestrą, sveikatos mokslų studijų programų arba Kūno kultūros ir sporto pedagogikos; Laisvalaikio sporto; Rekreacijos ir turizmo studijų programų modulius ir sėkmingai išlaikius egzaminus rinktis toliau studijuoti patinkančią studijų programą Klaipėdos universitete.
Sveikatos mokslų fakultete veikia inovatyvios Neurosensomotorinės diagnostikos ir Žmogaus motorikos tyrimų laboratorijos, kuriose rudenį apsilankę moksleiviai išbandys jose esančią modernią įrangą, atliks tyrimus, dalyvaus pažintinėje praktikoje sveikatos priežiūros įstaigose.
Reziumuojant aptarimą, buvo pasidžiaugta, jog bendradarbiavimo veiklų spektras tarp Sveikatos mokslų fakulteto ir Klaipėdos „Žemynos“ gimnazijos bus įvairus: dėstytojai pristatys dalykų programų aprašus gimnazijos pedagogams, įsilies į mokymo procesą gimnazijoje, vadovaus moksleivių tiriamiesiems darbams; studentai taps moksleivių konsultantais, jaunimas kartu dalyvaus savanoriškose veiklose, Universiteto ir gimnazijos renginiuose.
Maloniam dviejų įstaigų atstovų susitikimui besibaigiant, Klaipėdos „Žemynos“ gimnazijos direktorės pavaduotojas ugdymui Nikolaj Petunov pakvietė Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanę prof. dr. Letą Dromantienę tapti gimnazijos ir Sveikatos mokslų fakulteto bendradarbiavimo kuratore.
Nuoširdžiai dėkojame Klaipėdos „Žemynos“ gimnazijos atstovams už turiningą popietę ir inicijuotą bendradarbiavimą.
Šaltinis: https://www.ku.lt/svmf/sveikatos-mokslu-fakulteto-ir-klaipedos-zemynos-gimnazijos-bendradarbiavimo-iniciacija/

SVARBU
PASITIKĖJIMO DĖŽUTĖ
Papasakok anonimiškai, Tu esi saugus.

Tvarkaraščiai
Pamokų laikas
  1. 8.00–8.45
  2. 8.55–9.40
  3. 9.50–10.35
  4. 11.00–11.45
  5. 12.10–12.55
  6. 13.05–13.50
  7. 14.00–14.45
  8. 14.55–15.40
  9. 15.50–16.35

Projektai, kuriuose dalyvaujame

Klaipėdos „Žemynos“ gimnazija dalyvauja ERASMUS+ projekte
Nr. 2018-1-BG01-229-047840_2
„ROOTS AND OFFSHOOTS“

Projektas NR. 09.2.1-ESFA-K-728-03-0010 „Matematikos pasiekimų gerinimas pasitelkiant virtualią ugdymo aplinką“

”Klaipėda- Europos jaunimo sostinė 2021” Lietuvos Jūrų muziejaus solidarumo platforma

Klaipėdos „Žemynos“ gimnazija dalyvauja projekte „Saugios elektroninės erdvės vaikams kūrimas“

Priėmimas į gimnaziją

Artimiausi renginiai

Rodyti visus

Buvę mokiniai apie gimnaziją
...
Per šiuos ketverius metus šioje gimnazijoje patyriau labai daug įvairių išgyvenimų ir išsinešu be galo daug prisiminimų. Čia sutikau daug naujų draugų, su kuriais, viliuosi, išliksime draugais visada. Ačiū mokytojoms, kurios padėjo pasiruošti egzaminams ir už jų kantrybę su mumis...

Kristina R
2020 m. laida

...
Aš ilgą laiką maniau, kad ryšys su žmogumi yra trumpalaikis, netikras. Buvau įsitikinusi, kad visi esame tik pakeleiviai vienas kito gyvenime ir žmogus iš tikrųjų yra pasmerktas amžinai vienatvei. Tikėjau, jog svarbiausia yra pasiekimai, mokslas, darbas. Tačiau, mokydamasi šioje mokykl...

Živilė Balčiūnaitė
2019 m.m

Rodyti visus
Nuotraukų galerija

Neįgaliųjų režimas įjungtas