El. dienynas Tvarkaraščiai Priėmimas
Versija neįgaliesiems
2021-11-19
Integruota biologijos ir dailės pamoka „Ląstelė – mažiausia organizmo dalelė“

Skaitmeninės mokymosi priemonės leidžia mokiniui iš arčiau pažinti mus supantį pasaulį, pasinerti į jo gilias gelmes. Skaitmeninės priemonės galbūt daugeliui   buvo iššūkis? Bet mums, Klaipėdos universiteto ,,Žemynos“ gimnazijos mokiniams, pavyko,  todėl nesustokime remtis tuo, ką žinome, išmokome, atradome, ir panaudokime žinias kūrybiškai.
Biologijos mokytojos Linos Snapkienės mokiniai ( taip pat ir III klasių mokiniai) pamokos metu  stebėjo augalų ląstelių įvairovę. Pamokos tikslas buvo atpažinti skirtingus augalų audinius  ir nusakyti sandaros ypatumus. Mokiniai biologiją mokosi išplėstiniu lygiu ir dauguma planuoja laikyti biologijos valstybinį egzaminą, todėl ši teorinė -  praktinė pamoka buvo labai inovatyvi, įdomi ir naudinga.

Mokyklos įrengtoje laboratorijoje mokiniai ne tik apžiūrėjo augalo ląsteles, organeles, bet ir išskyrė DNR iš įvairių vaisių. Diskutavo, ar gali žmogaus DNR keistis bėgant metams ir kas sukelia genų mutacijas. Mokiniai išbandė automatines pipetes ir išmoko matuoti skysčius mikrolitrais. Mokiniai lygino skirtingų grupių rezultatus, apžiūrėjo įvairiuose vaisiuose išskiriamos DNR struktūrą ir įamžino nuotraukose.
Tolimesnis mažiausios organizmo dalelės - ląstelės interpretavimas vyko dailės pamokoje su dailės mokytoja Sandrija Donskiene. Pamokos metu mokiniai, kūrybiškai  kurdami įvairiausias ląstelių kompozicijas, naudodami informacinių technologijų programą, kūrė abstrakčius dailės kūrinius.
Mūsų gimnazijos mokiniams tai buvo puiki galimybė įgyvendinti ugdymo procesą kitaip: mokytojams ir mokiniams bendradarbiaujant, atskleidžiant temas per mokslą ir vaizduotę. Mokymosi iššūkiai buvo sprendžiami pagrįstais ugdymo metodais, kurie stiprino mokytojų kolegialumą ir bendradarbiavimą.

Tvarkaraščiai
Pamokų laikas
  1. 8.00–8.45
  2. 8.55–9.40
  3. 9.50–10.35
  4. 11.00–11.45
  5. 12.10–12.55
  6. 13.05–13.50
  7. 14.00–14.45
  8. 14.55–15.40
  9. 15.50–16.35

Projektai, kuriuose dalyvaujame

Klaipėdos „Žemynos“ gimnazija dalyvauja ERASMUS+ projekte
Nr. 2018-1-BG01-229-047840_2
„ROOTS AND OFFSHOOTS“

Projektas NR. 09.2.1-ESFA-K-728-03-0010 „Matematikos pasiekimų gerinimas pasitelkiant virtualią ugdymo aplinką“

”Klaipėda- Europos jaunimo sostinė 2021” Lietuvos Jūrų muziejaus solidarumo platforma

Klaipėdos „Žemynos“ gimnazija dalyvauja projekte „Saugios elektroninės erdvės vaikams kūrimas“

Priėmimas į gimnaziją

Artimiausi renginiai

Rodyti visus

Buvę mokiniai apie gimnaziją
...
Mieli būsimi „Žemynos" gimnazijos mokiniai, pasirinkę šią mokyklą tikrai nesuklydote! Čia prasidės Jūsų naujas mokymosi etapas, kuriame Jus lydės patys nuoširdžiausi ir padėti nepabūgstantys mokytojai. Mokykloje patirsite vienas geriausių savo gyvenimo akimirkų, kurias lydės juok...

Karolina J.
2020 m. laida

...
Jau pirmieji metai Žemynos gimnazijoje man įrodė, jog naujų žinių geidžiantys mokiniai šioje gimnazijoje nelieka nepastebėti. Čia įgytas išsilavinimas tapo fundamentaliu pagrindu studijoms viename iš elitinių Vokietijos universitetų bei atvėrė duris tolimesnei karjerai Šveicarijoje...

Andrius Cibas
2010 m. laida

Rodyti visus
Nuotraukų galerija

Neįgaliųjų režimas įjungtas