El. dienynas Tvarkaraščiai Priėmimas
Versija neįgaliesiems
Darbuotojai

Mokytojai























































































































































































































































Pavardė, vardasIšsilavinimasTurima kvalifikacijaMokomieji dalykai
Jurgita AnužienėAukštasisMokytoja metodininkėLietuvių kalba
Dina AntanavičienėAukštasisMokytoja metodininkėPrancūzų kalba
Liudmila BarejevaAukštasisMokytoja metodininkėRusų kalba
Dalia BaubinienėAukštasisMokytoja metodininkėLietuvių kalba
Jolanta BeinorytėAukštasisMokytoja metodininkėBiologija
Linas BūdavasAukštasisVyr. mokytojasKūno kultūra
Dalia DirgėlaitėAukštasisMokytoja metodininkėMatematika
Virginija DūdienėAukštasisMokytoja metodininkėAnglų kalba
Agnė GedaminskienėAušktasisMokytojaDailė
Fotografija
Jurga GudžiūnienėAukštasisVyr. mokytojaTikyba
Danutė JazdauskienėAukštasisMokytoja metodininkėAnglų kalba
Laima JuknienėAukštasisMokytoja metodininkėTechnologijos
Rolandas ŠerpetauskasAukštasisMokytojas Informacinės technologijos
Algutė Nijolė KaubrienėAukštasisMokytoja ekspertėFizika
Lina DaujotėAukštasisMokytoja metodininkėLietuvių kalba
Ilona KrasauskienėAukštasisMokytoja metodininkėIstorija, teisė
Marytė LatakienėAukštasisMokytoja ekspertėChemija
Asta LeonavičienėAukštasisMokytoja metodininkėMatematika
Daiva LeskauskienėAukštasisMokytoja metodininkėEtika
Aušra LitvinienėAukštasisMokytoja metodininkėLietuvių kalba
Joana LuotienėAukštasisMokytoja metodininkėAnglų kalba
Lina SnapkienėAukštasisVyr. mokytoja Biologija
Virginija StončėAukštasisMokytoja ekspertėMatematika
Aurimas AndrijauskasAukštasisMokytojas Šokiai
Danutė OržekauskienėAukštasisMokytoja metodininkėRusų kalba
Juozas PovilaitisAukštasisMokytojas metodininkasKūno kultūra
Daiva PukelienėAukštasisMokytoja metodininkėAnglų kalba
Gailutė PutrienėAukštasisMokytoja metodininkėGeografija, ekonomika
Simona BružienėAukštasisMokytoja Anglų kalba
Ramutė SavickienėAukštasisMokytoja metodininkėFizika
Regina StepanauskienėAukštasisMokytoja metodininkėVokiečių kalba
Viktorija ŠamrinaAukštasisVyr. mokytojaMatematika
Lidija TrumpienėAukštasisMokytoja metodininkėKūno kultūra
Natalija UrnikienėAukštasisMokytojaMuzika
Sandra Lukšaitė-RamonienėAukštasisMokytoja Lietuvių kalba
Rasa VaičekauskienėAukštasisMokytoja metodininkėIstorija
Aušra KazlauskienėAukštasisMokytoja metodininkėInformacinės technologijos
Rasa MajauskienėAukštasisMokytojaChemija
Rasa OzbinaitėAukštasisMokytojaAnglų kalba
Antanas KadžiulisAukštasisMokytojaTikyba



Kiti specialistai

























Vardas PavardėIšsilavinimasPareigybės pavadinimas
Greta PlatakytėAukštasisPsichologė
Brigita MineikienėAukštasisSocialinė pedagogė (nėštumo atostogos)
Elina GrigutėAukštasisProfesijos patarėja
Janina DumčiuvienėAukštasisBibliotekininkė
Daiva StancikienėAukštasisSocialinė pedagogė

 

Nepedagoginiai darbuotojai
















































































Vardas PavardėPareigybės lygiaiPareigybės pavadinimas
Ina BaužienėA2,
B
Dokumentų koordinavimo specialistė
Duomenų bazės specialistė
Irina BezklepskajaDValytoja
Laima BrazaitienėDRūbininkė
Valytoja
Albertas KociusDDarbininkas
Virginijus KubiliusDDarbininkas
Laima MackelienėDBudėtoja
Lina MaurienėBRaštinės administratorė
Duomenų bazės specialistė
Zita MilerienėDValytoja
Birutė NeimantienėDValytoja
Violeta PocevičienėDBudėtoja
Vaclovas GrinkevičiusDKiemsargis
Aurelija RimkienėDValytoja
Zenonas VareikaDKiemsargis
Alma ZubienėDValytoja
Vida ŽabinskienėDValytoja
Aurimas ŽukauskasBInformacinių komunikacinių technologijų specialistas
Artūras BaltrukaitisBInformacinių komunikacinių technologijų specialistas
Arūnas KūraCElektrikas
Vaiva ValantinaitėCLaborantė


Atnaujinta: 2020-09-03 19:15:49

SVARBU
PASITIKĖJIMO DĖŽUTĖ
Papasakok anonimiškai, Tu esi saugus.

Klaipėdos miesto savivaldybė skelbia mokinių priėmimo į mokyklas 2020—2021 m. m. procesus.
Priėmimo terminai
Prašymų priėmimo pradžia
Bendra priėmimo tvarka
Pamokų laikas
  1. 8.00–8.45
  2. 8.55–9.40
  3. 9.50–10.35
  4. 11.00–11.45
  5. 12.10–12.55
  6. 13.05–13.50
  7. 14.00–14.45
  8. 14.55–15.40
  9. 15.50–16.35

Projektai, kuriuose dalyvaujame

Klaipėdos „Žemynos“ gimnazija dalyvauja tarptautiniame projekte Me and Media“

Klaipėdos „Žemynos“ gimnazija dalyvauja ERASMUS+ projekte
Nr. 2018-1-BG01-229-047840_2
„ROOTS AND OFFSHOOTS“

Klaipėdos „Žemynos“ gimnazija dalyvauja Britų tarybos ir Meno avilio projekte ,„Dideli maži ekranai. Medijų raštingumas Lietuvos mokyklose“.

Klaipėdos „Žemynos“ gimnazija dalyvauja projekte „Technologijų, menų ir gamtos mokslų infrastruktūra".

Priėmimas į gimnaziją

Artimiausi renginiai

Rodyti visus

Buvę mokiniai apie gimnaziją
...
Per šiuos ketverius metus šioje gimnazijoje patyriau labai daug įvairių išgyvenimų ir išsinešu be galo daug prisiminimų. Čia sutikau daug naujų draugų, su kuriais, viliuosi, išliksime draugais visada. Ačiū mokytojoms, kurios padėjo pasiruošti egzaminams ir už jų kantrybę su mumis...

Kristina R
2020 m. laida

...
Mieli būsimi „Žemynos" gimnazijos mokiniai, pasirinkę šią mokyklą tikrai nesuklydote! Čia prasidės Jūsų naujas mokymosi etapas, kuriame Jus lydės patys nuoširdžiausi ir padėti nepabūgstantys mokytojai. Mokykloje patirsite vienas geriausių savo gyvenimo akimirkų, kurias lydės juok...

Karolina J.
2020 m. laida

Rodyti visus
Nuotraukų galerija

Neįgaliųjų režimas įjungtas