El. dienynas Tvarkaraščiai Priėmimas
Versija neįgaliesiems
Projektas. Erasmus+ "Roots and offshoots"

Mokykloje vykdomas Erasmus+ projektas "Roots and offshoots". Viena iš projekto veiklų - projekto logotipo konkursas.
Kviečiame visus mokinius aktyviai dalyvauti jame.
Darbus reikia pristatyti dailės mokytojai A. Gedaminskienei iki lapkričio 13 dienos.
Geriausių darbų autoriai bus apdovanoti prizais. 
________________________________________________________________________
Pradedame vykdyti ERASMUS+ projektą
Nr. 2018-1-BG01-229-047840_2
„ROOTS AND OFFSHOOTS“.

Projekto trukmė – 2 metai.
Projekte dalyvauja Bulgarija, Turkija, Italija, Lietuva.
Reikalavimai mokiniams, norintiems dalyvauti projekto veiklose ir mobilumuose:
1. Norėti dalyvauti projekto veiklose.
2. Priimti ir apgyvendinti svečią savo namuose.
3. Gebėti kalbėti anglų kalba.
4. Šokti arba dainuoti.
5. Gebėti naudotis IT.
Pageidaujantys dalyvauti tarptautiniame projekte „ROOTS AND OFFSHOOTS“ skubiai kreipiasi į mokytojas D. Oržekauskienę (207 kab.) ir V. Dūdienę (306 kab.)
________________________________________________________________________________________________________________
Mūsų gimnazijoje nuo rugsėjo mėnesio yra vykdomas tarptautinis  Erasmus+  projektas „Roots and Offshoots“. Pagal projekte numatytas veiklas gimnazijoje buvo organizuoti du konkursai: projekto logotipo ir Kalėdinių atviručių. Logotipo konkurse 1-ą vietą laimėjo Fortūnata Kučinskaitė (2A kl.), 2-ą vietą – Evelina Žabinskytė (4C kl.), 3-ią vietą Samanta Nardiuževa (3B kl.).
Kalėdinių atviručių konkurse originaliausia pripažinta Kornelijos Taurinskaitės (3B kl.), 2-oji vieta atiteko Ievai Mataitytei (3A kl.) ir 3-ioje vietoje – Marijus Čepauskas (4C kl.).
________________________________________________________________________________________________________________________________
Sausio 14-18 dienomis keturi mūsų mokiniai bei lydinti mokytoja V. Dūdienė kartu su mokyklos Direktore R. Podoliankiene buvo išvykę į pirmąjį mobilumo vizitą  Bulgarijoje. Jame dalyvavo keturios šalys: Bulgarija, Italija, Turkija Ir mes, Klaipėdos Žemynos gimnazijos komanda.
Tai buvo puiki proga ne tik pažinti kitą šalį, jos kultūrą bei žmones, bet ir pristatyti bei reprezentuoti savo mokyklą bei Lietuvą.
Balandžio mėnesį vėl keturi mūsų mokyklos mokiniai vyks į antrąjį mobilumo vizitą, bet šį kartą į Turkiją, Izmirą.

_________________________________________________________________________________________

Startuoja antrasis projekto Erasmus + „Roots and Offshoots“ mobilumo vizitas į Turkiją. Balandžio 5-13 dienomis keturi mūsų gimnazistai : Agota Raubaitė (Ia), Aurimas Šapalas (Ia), Kotryna Gečaitė (IId), Ieva Karolytė (IIb), taip pat mokytojos V. Dūdienė , D. Oržekauskienė bei mokyklos direktorė R. Podoliankienė atstovaus mūsų mokyklai, mūsų miestui ir šaliai Izmire, Turkijoje. Mokiniai dalyvaus įvairiose bendrose veiklose kartu su projekto partneriais iš Bulgarijos, Italijos bei Turkijos. Mokytojai bei mokiniai  turės galimybę įgyti naujos patirties kitoje kultūrinėje aplinkoje. Gimnazistai gyvens vietinių mokinių šeimose. Lauksime sugrįžtant.


Mokyklos partnerės


 • Sredno uchilishte „Kiril i Metodii“, Bulgarija

 • Bayrakli Nuri Atiki Mesleki VE Teknik Anadolu Lisesi, Turkija

 • Instituto Istruzione Superiore Orso Mario Corbino, Italija
Projekto tikslai ir strategijos

 • Ugdyti Europos mokinių kultūrines  kompetencijas, bendradarbiaujant skirtingo kultūrinio segmento mokiniams

 • Per kūrybines veiklas įgyti žinias apie kitas kultūrines terpes

 • Patobulinti mokinių lingvistines, komunikavimo kompetencijas

 • Vystyti mokinių naudojimosi technologijomis sugebėjimus, atliekant bendras kūrybines užduotis virtualioje erdvėje

 • Paskatinti mokinius tobulėti, įgijus kompetencijų bei praktinių įgūdžių, stebint mokymo ir mokymosi procesus svečiose šalyse


PROJEKTO INTERNETINĖ NUORODA

____________________________________________________________________________________________________________

Tarptautinis Erasmus+ projektas 2019-11-11Mūsų mokykloje vieši mokiniai ir mokytojai iš trijų šalių : Bulgarijos, Italijos ir Turkijos. Tai yra trečiasis mobilumo vizitas pagal Erasmus+ projektą „Roots and Offshoots“, kuris prasidėjo dar 2018 m. pirmuoju mūsų mokyklos atstovų vizitu į Bulgariją. Pavasarį lankėmės Turkijoje, Izmiro mieste, o dabar sulaukėme atsakomųjų vizitų.
Šios mobilumo veiklos tikslas pažinti nematerialųjį kultūros paveldą per dainą, šokį, kulinariją, amatus, tradicijas.
Projekto dienomis mokiniai ne tik pristatys savo šalies nematerialųjį kultūros paveldą, rodys savo sukurtus video-interviu su savo šalių atsakingais kultūros darbuotojais,  gamins tautinius patiekalus, koncertuos Tautinių kultūrų centre Klaipėdoje, bet ir aplankys Kuršių Neriją bei dalyvaus edukacinėse kūrybinėse dirbtuvėse Palangos Gintaro muziejuje. Taip pat pristatys prezentacijas bei lankstinukus apie seniausias ir keisčiausias savo šalių tradicijas.
_________________________________________________________________________________________________________________________
Projekto dalyvių išvyka į Kuršių neriją
Erasmus+ projekto „Roots and offshoots“ dalyviai trečiadienį lankėsi Kuršių nerijoje. Nors diena buvo lietinga, tačiau nuotaika visų – gera. Svečiai iš Turkijos, Italijos, Bulgarijos pasivaikščiojo po Raganų kalną, apžiūrėjo skulptūras, išgirdo daug įdomių pasakojimų ir legendų. Užkopę ant Parnidžio kalno, projekto dalyviai pasijuto stovintys lyg tarp debesų. Saulės laikrodis nustebino svečius savo unikalumu ir didybe. Deja, rūkas, dengiantis viską aplinkui, sutrukdė pasigrožėti kopų didybe. 

____________________________________________________________________________________________________________________________
Koncertas Tautinių kultūrų centre
Lapkričio 14 d. po edukacinių užsiėmimų Palangos Gintaro muziejuje , pasivaikščiojimo pajūryje ir lietuviškų cepelinų ragavimo visi projekto dalyviai išskubėjo į Klaipėdą ruoštis koncertui Tautinių kultūrų centre. Tai buvo ypatingas vakaras, kuriame pasirodė ne tik mūsų mokyklos mokiniai, bet ir svečiai. Beveik visi įsitraukė į puikią vakaro atmosferą, kuriame kiekvienas buvo ne tik žiūrovas, bet ir dalyvis. Šokis, daina, bendra veikla suvienijo ir atskleidė kiekvieno iš mūsų savitumą. Tą vakarą netrūko šypsenų, geros nuotaikos, nuoširdaus bendravimo ir aplodismentų._______________________________________________________________________________________________________________
[font="Open Sans",sans-serif]PIEŠINIŲ KONKURSAS[/font]
[font="Open Sans",sans-serif]Pagal Erasmus+ projekto "Roots and offshoots" planines veiklas mūsų gimnazijoje sausio 20-25 dienomis organizuojamas  „Lietuvių tautinio kostiumo“ piešinių konkursas. Gražiausi darbai bus apdovanojami atminimo dovanėlėmis. Kviečiame aktyviai dalyvauti. Dėl tikslesnės informacijos kreiptis į dailės mokytoją A. Gedaminskienę.
[/font]

Atnaujinta: 2020-01-13 11:41:12

SVARBU
PASITIKĖJIMO DĖŽUTĖ
Papasakok anonimiškai, Tu esi saugus.

Klaipėdos miesto savivaldybė skelbia mokinių priėmimo į mokyklas 2020—2021 m. m. procesus.
Priėmimo terminai
Prašymų priėmimo pradžia
Bendra priėmimo tvarka
Pamokų laikas
 1. 8.00–8.45
 2. 8.50–9.35
 3. 9.40–10.25
 4. 10.45–11.30
 5. 12.00–12.45
 6. 12.55–13.40
 7. 13.50–14.35
 8. 14.45–15.30
 9. 15.40–16.25

Projektai, kuriuose dalyvaujame

Klaipėdos „Žemynos“ gimnazija dalyvauja tarptautiniame projekte Me and Media“

Klaipėdos „Žemynos“ gimnazija dalyvauja ERASMUS+ projekte
Nr. 2018-1-BG01-229-047840_2
„ROOTS AND OFFSHOOTS“

Klaipėdos „Žemynos“ gimnazija dalyvauja Britų tarybos ir Meno avilio projekte ,„Dideli maži ekranai. Medijų raštingumas Lietuvos mokyklose“.

Priėmimas į gimnaziją

Artimiausi renginiai

Rodyti visus

Buvę mokiniai apie gimnaziją
...
Ketveri metai gimnazijoje prabėgo tarsi akimirka. Vis dėlto per tą laiką mokykla man davė labai daug. Pirma, tapau daug drąsesnė. Puikiai prisimenu, kaip anksčiau bijodavau kalbėti prieš auditoriją. Pamokų metu ta baimė pamažu išnyko. Antra, būdama gimnaziste atradau savo meilę kalb...

Urtė Brazdeikytė
2016 m. laida

...
Pirma mintis, šovusi išgirdus žodį „mokykla“, yra draugai, mano nuostabioji auklėtoja, šokiai bei šokių mokytoja ir, žinoma, gimnazijos direktorė, be kurios nebūtų to, kas suvienijo mūsų kartą. Tikriausiai yra tokių, kurie, išgirdę žodį „mokykla“, pirmiausia pagalvoja api...

Diana Lisovskytė
2016 m. laida

Rodyti visus
Nuotraukų galerija

Neįgaliųjų režimas įjungtas