El. dienynas Tvarkaraščiai Priėmimas
Versija neįgaliesiems
Tradicijos ir pasiekimai

„Žemynos“ gimnazija – moderni nuolat besimokanti organizacija, garantuojanti lygias ir saugias ugdymosi sąlygas, užtikrinanti kokybišką valstybės išsilavinimo standartus atitinkantį išsilavinimą, auginanti rytojaus Lietuvos pilietį, gebantį mokytis visą gyvenimą ir lemti visuomenės kaitą.

Gimnazijos vardas
Anksčiau buvome tiesiog Klaipėdos 12-oji vidurinė mokykla. 1998 metais gegužės 28 dieną Klaipėdos miesto tarybos nutarimu Nr. 97 mokyklai suteiktas „Žemynos“ vardas.
Žemyna – tai žemės deivės, vaisingumo, gyvybės ir derlumo deivės, nuo seno garbintos pagonių lietuvių, vardas.

„Žemynos“ diena
Viena iš gimnazijos tradicijų – balandžio mėnesį švęsti „Žemynos“ dieną. Tą dieną apdovanojami geriausi mokiniai ir mokytojai.

Gimnazijos atributika
Gimnazija kuria savo tradicijas ir nori išsiskirti iš kitų, todėl turime uniformą,gimnazijos ženklą ir vėliavą. Mokiniai daug diskutuoja apie uniformų būtinumą, tačiau mes manome, kad šis formalus rūbas skatina pasitempti, kultūringiau elgtis.

Gimnazijos šventės
Gimnazijoje vyksta daug įvairių švenčių, tad čia mokytis nenuobodu.
Kasmet ypač iškilmingai Rugsėjo pirmąją švenčia mūsų abiturientai. Taip pat didelė jų šventė – Šimtadienis ir Paskutinis skambutis.
Gimnazijoje dar švenčiamos Mokytojo diena, Kalėdų renginiai, Užgavėnės, Brandos atestato įteikimo šventė, Išleistuvės, muzikos vakaronės, literatūrinės viktorinos, susitikimai su garsiais žmonėmis, mokinių tarybos inicijuoti renginiai, diskotekos, pavasario talkos, ekskursijos ir išvykos į gamtą, dalykų dienos, abiturientų sodinami berželiai – viskas gerai, nes artina žmones, moko tolerancijos, ugdo kūrybiškumą, atsakomybę ir už save, ir už kitus.

Mokinių veikla

„Žemynoje“ mokiniai gali įgyti žinių, nes čia dirba geri ir kūrybingi mokytojai, organizuojamos įvairios olimpiados, konferencijos, debatai, meniniai projektai, be to, veikia įvairūs popamokinės veiklos būreliai. Čia mokiniams sudarytos sąlygos realizuoti savo biologijos, fizikos, chemijos, keramikos, dailės, matematikos, žurnalistikos, dainavimo, grojimo sugebėjimus.

Atnaujinta: 2017-01-04 13:27:21

Tvarkaraščiai
Pamokų laikas
  1. 8.00–8.45
  2. 8.55–9.40
  3. 9.50–10.35
  4. 11.00–11.45
  5. 12.10–12.55
  6. 13.05–13.50
  7. 14.00–14.45
  8. 14.55–15.40
  9. 15.50–16.35

Projektai, kuriuose dalyvaujame

Klaipėdos „Žemynos“ gimnazija dalyvauja ERASMUS+ projekte
Nr. 2018-1-BG01-229-047840_2
„ROOTS AND OFFSHOOTS“

Projektas NR. 09.2.1-ESFA-K-728-03-0010 „Matematikos pasiekimų gerinimas pasitelkiant virtualią ugdymo aplinką“

”Klaipėda- Europos jaunimo sostinė 2021” Lietuvos Jūrų muziejaus solidarumo platforma

Klaipėdos „Žemynos“ gimnazija dalyvauja projekte „Saugios elektroninės erdvės vaikams kūrimas“

Priėmimas į gimnaziją

Artimiausi renginiai

Rodyti visus

Buvę mokiniai apie gimnaziją
...
Ketveri metai gimnazijoje prabėgo tarsi akimirka. Vis dėlto per tą laiką mokykla man davė labai daug. Pirma, tapau daug drąsesnė. Puikiai prisimenu, kaip anksčiau bijodavau kalbėti prieš auditoriją. Pamokų metu ta baimė pamažu išnyko. Antra, būdama gimnaziste atradau savo meilę kalb...

Urtė Brazdeikytė
2016 m. laida

...
Aš ilgą laiką maniau, kad ryšys su žmogumi yra trumpalaikis, netikras. Buvau įsitikinusi, kad visi esame tik pakeleiviai vienas kito gyvenime ir žmogus iš tikrųjų yra pasmerktas amžinai vienatvei. Tikėjau, jog svarbiausia yra pasiekimai, mokslas, darbas. Tačiau, mokydamasi šioje mokykl...

Živilė Balčiūnaitė
2019 m.m

Rodyti visus
Nuotraukų galerija

Neįgaliųjų režimas įjungtas