Apie gimnaziją

Buvę mokiniai apie gimnaziją

Per šiuos ketverius metus šioje gimnazijoje patyriau labai daug įvairių išgyvenimų ir išsinešu be galo daug prisiminimų. Čia sutikau daug naujų draugų, su kuriais, viliuosi, išliksime draugais visada. Ačiū mokytojoms, kurios padėjo pasiruošti egzaminams ir už jų kantrybę su mumis. Aš labai džiaugiuosi, jog turėjau tokius mokytojus, kurie kartais, nors ir pykdavo ant mūsų, o mes ant jų, tačiau visada žinojau, jog jie linkėjo mums tik gero. Ir nors kai kurioms šios gimnazijos taisyklėms aš nepritariu, tačiau nepaisydama to, noriu padėkoti už laiką, kurį, sakyčiau, praleidau labai produktyviai!

Kristina R 2020 m. laida

Mieli būsimi „Žemynos" gimnazijos mokiniai, pasirinkę šią mokyklą tikrai nesuklydote! Čia prasidės Jūsų naujas mokymosi etapas, kuriame Jus lydės patys nuoširdžiausi ir padėti nepabūgstantys mokytojai. Mokykloje patirsite vienas geriausių savo gyvenimo akimirkų, kurias lydės juokas, šypsenos ir džiaugsmo ašaros, Jūsų laukia daug naujų pažinčių ir patirčių, tik nebūkit abejingi! Ženkite drąsiai, priimkite naujus iššūkius, nes tai Jums padės ateityje!

Karolina J. 2020 m. laida

Nors Žemyna buvo tik viena iš daugelio mano lankytų mokyklų, bet ji buvo paskutinė šioje 12 metų kelionėje ir būtent čia aš iš naujo atradau meilę, draugystę, pasitikėjimą ir nuoširdumą. Ačiū tiems, kas išgyveno visa tai kartu, ir ačiū mokytojams, kurie padėjo nenuklysti nuo kelio!

Emilija B. 2020 m. laida

Aš ilgą laiką maniau, kad ryšys su žmogumi yra trumpalaikis, netikras. Buvau įsitikinusi, kad visi esame tik pakeleiviai vienas kito gyvenime ir žmogus iš tikrųjų yra pasmerktas amžinai vienatvei. Tikėjau, jog svarbiausia yra pasiekimai, mokslas, darbas. Tačiau, mokydamasi šioje mokykloje, turėjau galimybę stebėti savo mokytojus. Žmones, kuriems iš tiesų rūpi kiti. Ketverius metus mačiau, kiek daug laiko, pastangų ir šilumos mums, mokiniams, buvo atiduota. Buvau dar labiau nustebinta, kai mokytojai man padėjo suprasti bendraklasius – pamatyti mūsų panašumus, išgirsti jų problemas – pajausti bendrystę. Supratau, kad nėra gerų arba prastų mokinių, nes ne pažymiai (ir kartais netgi ne bendravimo būdas) tai nusako. Šioje mokykloje suvokiau, jog tik nuo mūsų priklauso, ką sugebame įžvelgti žmoguje, kad nebūtume ir nesijaustume vieniši. Šioje mokykloje dirbantys, besimokantys žmonės privertė mane vėl pajusti, kad šiame pasaulyje nesu viena. Tad čia aš išmokau daug daugiau negu kurioje nors kitoje mokykloje. Išmokau to, kas šiame pasaulyje tampa vis didesne retenybe – jausti kitą, išgyventi bendrystę.

Živilė Balčiūnaitė 2019 m. laida

Jau pirmieji metai Žemynos gimnazijoje man įrodė, jog naujų žinių geidžiantys mokiniai šioje gimnazijoje nelieka nepastebėti. Čia įgytas išsilavinimas tapo fundamentaliu pagrindu studijoms viename iš elitinių Vokietijos universitetų bei atvėrė duris tolimesnei karjerai Šveicarijoje. Nuoširdžiai dėkoju visiems gimnazijos mokytojams už čia suteiktas žinias.

Andrius Cibas 2010 m. laida

Ketveri metai gimnazijoje prabėgo tarsi akimirka. Vis dėlto per tą laiką mokykla man davė labai daug. Pirma, tapau daug drąsesnė. Puikiai prisimenu, kaip anksčiau bijodavau kalbėti prieš auditoriją. Pamokų metu ta baimė pamažu išnyko. Antra, būdama gimnaziste atradau savo meilę kalboms – geri rezultatai lietuvių, anglų ir vokiečių kalbų pamokose paskatino tolimesnę ateitį sieti su filologija, taip pat pradėti mokytis švedų kalbos. Galiausiai mokykloje prabėgo tiek daug linksmų akimirkų. Beveik kiekvieną dieną man ir mano draugėms nutikdavo kas nors smagaus, įsimintino. Esu dėkinga gimnazijai ir ten dirbantiems pedagogams, kad padėjo man tapti žmogumi.

Urtė Brazdeikytė 2016 m. laida

Pirma mintis, šovusi išgirdus žodį „mokykla“, yra draugai, mano nuostabioji auklėtoja, šokiai bei šokių mokytoja ir, žinoma, gimnazijos direktorė, be kurios nebūtų to, kas suvienijo mūsų kartą. Tikriausiai yra tokių, kurie, išgirdę žodį „mokykla“, pirmiausia pagalvoja apie namų darbus, kontrolinius, papildomus darbus po pamokų. Man taip nėra. Visgi man mokykla – tai žmonės, su kuriais užaugau, žmonės, su kuriais praleidau ketverius nepakartojamus ir nepamirštamus metus, žmonės, kurie visada bus mano svarbi gyvenimo dalis, kuriuos visada norėsiu sutikti. Mokykloje jaučiausi saugi, drąsi, laisva. Man pasisekė: būtent mokykloje sutikau žmonių, kurie padėjo man susiformuoti kaip asmenybei. Ir už tai esu dėkinga!

Diana Lisovskytė 2016 m. laida
Gimnazijos socialiniai partneriai