Mokytojai

Eil.

Nr.

Vardas, pavardė

Pareigos

Kvalifikacinė kategorija

Vadovauja

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai

1.

Jurgita Anužienė Lietuvių kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė  

2.

Dalia Baubinienė Lietuvių kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė  

3.

Lina Daujotė Lietuvių kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė  

4.

Mindaugas Urbonas Lietuvių kalbos mokytojas Mokytojas  

5.

Aušra Litvinienė Lietuvių kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė  
6. Sandra Lukšaitė-Ramonienė Lietuvių kalbos mokytoja Vyresnioji mokytoja  

Užsienio kalbų mokytojai

7.

Danutė Jazdauskienė Anglų kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė  

8.

Daiva Pukelienė Anglų kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė  
9. Odeta Gečienė Anglų kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė  
10. Simona Bružienė Anglų kalbos mokytoja  (nėštumo atostogos) Mokytoja  
11. Rasa Ozbinaitė Anglų kalbos mokytoja Mokytoja  

12.

Liudmila Barejeva Rusų kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė  

13.

Danutė Oržekauskienė Rusų kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė  
14. Regina Stepanauskienė Vokiečių kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė  
15. Dina Antanavičienė Prancūzų kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė  

Matematikos ir informacinių technologijų mokytojai

16.

Dalia Dirgėlaitė Matematikos mokytoja Mokytoja metodininkė  
17. Daiva Valevičienė Matematikos mokytoja Mokytoja metodininkė  
18. Asta Leonavičienė Matematikos mokytoja Mokytoja metodininkė  
19. Ernesta Gubicienė Matematikos mokytoja Mokytoja  

20.

Birutė Rimkuvienė Informacinių technologijų mokytoja Mokytoja metodininkė  

21.

Aušra Kazlauskienė Informacinių technologijų mokytoja Mokytoja metodininkė  

Gamtos mokslų mokytojai

22.

Loreta Kelpšaitė-Rimkienė Fizikos mokytoja Mokytoja   
23. Ramutė Savickienė Fizikos mokytoja Mokytoja metodininkė  
24. Rita Juškienė Fizikos mokytoja Vyresnioji mokytoja  

25.

Lina Snapkienė Biologijos mokytoja Vyresnioji mokytoja  

26.

Airida Janavičiūtė Biologijos mokytoja Mokytoja   

27.

Rasa Majauskienė Chemijos mokytoja (nėštumo atostogos) Mokytoja  
28. Gulnara Saensri Chemijos mokytoja Mokytoja metodininkė  

Socialinių mokslų mokytojai

29.

Kornelija Prišmantaitė Geografijos mokytoja Mokytoja   
30. Artūras Šniaukas Geografijos mokytojas Mokytojas  

31.

Jurga Gudžiūnienė Tikybos mokytoja (nėštumo atostogos) Vyresnioji mokytoja  
32. Antanas Kadžiulis Tikybos mokytojas Mokytojas  
33. Daiva Leskauskienė Etikos mokytoja Mokytoja metodininkė  

34.

Ilona Krasauskienė Istorijos, teisės mokytoja Mokytoja metodininkė  

35.

Rasa Vaičekauskienė Istorijos mokytoja Mokytoja metodininkė  

Technologijų, menų ir sporto mokytojai

36.

Linas Būdavas Fizinio ugdymo mokytoja Vyresnioji mokytoja  
37. Lidija Trumpienė Fizinio ugdymo mokytoja Mokytoja metodininkė  

38.

Agnė Gedaminskienė Dailės mokytoja, fotografija Mokytoja metodininkė  

39.

Laima Juknienė Technologijų mokytoja Mokytoja metodininkė  

40.

Aurimas Andrijauskas Šokio mokytoja Vyresnioji mokytoja  

41.

Natalija Urnikienė Muzikos mokytoja Mokytoja  
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
1. 08.00 – 08.45
  • 1. 08.00 – 08.45
  • 2. 08.55 – 09.40
  • 3. 09.50 – 10.35
  • 4. 11.00 – 11.45
  • 5. 12.10 – 12.55
  • 6. 13.05 – 13.50
  • 7. 14.00 – 14.45
  • 8. 14.55 – 15.40
  • 9. 15.50 – 16.35
Iki Vasaros atostogų liko:

SMAGIŲ ATOSTOGŲ!

Patyčių dėžutė