Mokytojai

Eil.

Nr.

Vardas, pavardė

Pareigos

Kvalifikacinė kategorija

Vadovauja

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai

1.

Rasmina Genutytė Lietuvių kalbos mokytoja Mokytoja   

2.

Dalia Baubinienė Lietuvių kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė  

3.

Mindaugas Urbonas Lietuvių kalbos, teatro mokytojas Mokytojas metodininkas  

4.

Aušra Litvinienė Lietuvių kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė  
5. Sandra Lukšaitė-Ramonienė Lietuvių kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė  
6. Asta Balčiūnienė Retorikos mokytoja Mokytoja  

Užsienio kalbų mokytojai

7.

Danutė Jazdauskienė Anglų kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė  

8.

Daiva Pukelienė Anglų kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė  
9. Odeta Gečienė Anglų kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė  
10. Milda Barbora Kraujelytė Anglų kalbos mokytoja Mokytoja  
11. Simonas Saudargas Anglų kalbos mokytojas Mokytojas  

12.

Liudmila Barejeva Rusų kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė  

13.

Danutė Oržekauskienė Rusų kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė  
14. Tomas Fedchenko-Linius Vokiečių kalbos mokytojas Mokytojas  
15. Dina Antanavičienė Prancūzų kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė  

Matematikos ir informacinių technologijų mokytojai

16.

Oksana Tužilina Matematikos mokytoja Vyresnioji mokytoja  
17. Daiva Valevičienė Matematikos mokytoja Mokytoja metodininkė  
18. Asta Leonavičienė Matematikos mokytoja Mokytoja metodininkė  
19. Jūratė Muravjova Matematikos mokytoja Mokytoja   

20.

Alina Šakinienė Informacinių technologijų mokytoja Mokytoja   

21.

Julius Vaičiulis Informacinių technologijų mokytojas Mokytojas  

Gamtos mokslų mokytojai

22.

Loreta Kelpšaitė-Rimkienė Fizikos mokytoja Mokytoja   
23. Rimvydas Daukšas Fizikos mokytojas Mokytojas   
24. Rita Juškienė Fizikos mokytoja Vyresnioji mokytoja  
25. Marina Stonienė Fizikos mokytoja Mokytoja metodininkė  

26.

Vaiva Stragauskaitė Biologijos mokytoja Mokytoja  

27.

Andrėja Balsytė Biologijos mokytoja Mokytoja   

28.

Rasa Majauskienė Chemijos mokytoja Mokytoja  
29. Gražina Olcvikeinė Chemijos mokytoja Vyresnioji mokytoja  

Socialinių mokslų mokytojai

30.

Kornelija Prišmantaitė Geografijos mokytoja Mokytoja   
31. Artūras Šniaukas Geografijos mokytojas Mokytojas  

32.

Jurga Gudžiūnienė Tikybos mokytoja Mokytoja metodininkė  
33. Daiva Leskauskienė Etikos,ekonomikos, psichologijos mokytoja Mokytoja metodininkė  

34.

Ilona Krasauskienė Istorijos, teisės mokytoja Mokytoja metodininkė  
35. Rita Podoliankienė Istorijos, filosofijos mokytoja Mokytoja metodininkė  

36.

Rasa Vaičekauskienė Istorijos, teisės mokytoja Mokytoja metodininkė  

Technologijų, menų ir sporto mokytojai

37.

Robertas Stankevičius Fizinio ugdymo mokytojas Mokytojas metodininkas  
38. Lidija Trumpienė Fizinio ugdymo mokytoja Mokytoja metodininkė  

39.

Agnė Gedaminskienė Dailės mokytoja, fotografija Mokytoja metodininkė  

40.

Laima Juknienė Technologijų mokytoja Mokytoja metodininkė  

41.

Milda Ruginytė-Šimkuvienė Šokio mokytoja Mokytoja  

42.

Natalija Urnikienė Muzikos mokytoja Mokytoja metodininkė  

Neformalus ugdymas

43. Domininkas Malajavas Teatro mokytojas Mokytojas  
44. Juozas Povilaitis Fizinio ugdymo mokytojas Mokytoja metodininkas  
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
4. 10.55 – 11.40
  • 1. 08.00 – 08.45
  • 2. 08.55 – 09.40
  • 3. 09.50 – 10.35
  • 4. 10.55 – 11.40
  • 5. 12.10 – 12.55
  • 6. 13.05 – 13.50
  • 7. 14.00 – 14.45
  • 8. 14.55 – 15.40
  • 9. 15.50 – 16.35
Iki vasaros atostogų liko
  • dien.
  • val.
  • min.
  • sek.
Gimnazijos socialiniai partneriai
Duomenų apsaugos pareigūnas