Knygos ,,Tyla pralieja viltis’’ pristatymas Kretingos Motiejaus Valančiaus bibliotekoje

• Paskelbta: 2023-11-15
  • Kategorija: Pranešimai

Š.m. lapkričio 10 dieną Kretingos Motiejaus Valančiaus bibliotekoje vyko jaunosios poetės Viltės Č poezijos knygos „Tyla pralieja viltis“  pristatymas. Su bendraamžiais susitikusi Viltė jautėsi atvira, pasakodama apie tai, kad kiekvienas, jei labai nori, gali pasiekti savo svajonę. Viltė prisipažino, kad šiuo metu jaučiasi labai laiminga. Jaunoji kūrėja iš Klaipėdos kvietė kiekvieną iš savo klausytojų tikėti savimi, klausyti savęs ir siekti savo tikslo.

Mokinė už pastabas ir pasiruošimą knygos pristatymui dėkojo lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai Sandrai Lukšaitei-Ramonienei.

Didžiuojamės, linkime sėkmės ir įkvėpimo kuriant kitus darbus!