STEAM mokslinis projektas

• Paskelbta: 2024-04-10
  • Kategorija: Pranešimai

Ib klasės mokiniai spalio mėn. vykdė STEAM mokslinį projektą „Klaipėdos miesto vandens telkinių taršos žemėlapis“. Šį projektą  vasario 29 d. Milgedas V. ir Smiltė M. pristatė Klaipėdos miesto ir rajono gamtamokslinių eksperimentų konkurse, kurio tikslas lavinti mokinių mokslinio mąstymo ir aplinkos stebėjimo įgūdžius, skatinti atlikti eksperimentus, tyrinėti ir pateikti rezultatus, plėtoti mokinių gamtos pažinimo būdus bei formuoti gamtos vertybių sampratą. Mokiniai pasidalijo gerosios praktikos pavyzdžiais, vieni iš kitų gavo naujų idėjų, mokėsi tinkamai planuoti eksperimentą, interpretuoti rezultatus, gerino oratorinius gebėjimus. Kovo 19 d.  Augustė B. ir Smiltė M. STEAM mokslinį projektą pristatė ir respublikinėje kūrybinių – projektinių darbų konferencijoje „Matematika už lango“. Mokinius ruošė matematikos mokytoja J.Muravjova ir  biologijos mokytoja A.Balsytė.

„Nėra patrauklesnio, įdomesnio, labiau žiniomis praturtinančio užsiėmimo, kuris galėtų daugiau duoti, atgaivinti, nudžiuginti, nuraminti ir, kai reikia, paguosti, negu stropus, ramus, aktyvus nuostabiosios gamtos tyrimas!” (A.Dystervegas)