JAUNIMO EUROPOS KOMANDOS PASKAITOS GIMNAZIJOJE
- Paskelbė : Nikolaj Petunov
- Paskelbta: 2026-05-07
- Kategorija: Pranešimai
Gegužės 4-5 dienomis Europos dienos proga, Jaunimo Europos komandos narės Beatričė ir Medeinė vedė I-II gimnazijos klasės mokiniams interaktyvias pamokas apie Europos Sąjungos institucijas bei jaunimo galimybes ES.
Pamokose apie Europos sąjungos institucijas mokiniai buvo supažindinti su institucijų veikla ir svarba Europos Sąjungai. Simuliacijos metu mokiniai tapo eurokomisarais, europarlamentarais bei ES Vadovų Tarybos nariais ir bandė priimti naują teisės aktą.
Pamokoje ,,Jaunimo galimybės ES“ mokiniai buvo supažindinami su realiomis kelionių, savanorystės bei tarptautinių mainų galimybėmis per tokias programas kaip „Erasmus+“ ar „DiscoverEU“. Jaunuoliai turėjo galimybę šiose veiklose ugdyti: kritinį mąstymą, viešąjį kalbėjimą bei gebėjimą dirbti komandoje.
-
INŽINERIJA IŠ ARTI: mokiniai lankėsi modernioje pramonės įm...
- Paskelbta: 2026-05-04
- Kategorija: Pranešimai
-
Dalyvaujamasis biudžetas mūsų mokykloje – ačiū už jūsų akty...
- Paskelbta: 2026-04-21
- Kategorija: Pranešimai
