Studijų mugė „Studijų regata 2023“

• Paskelbta: 2023-03-07

2023-03-03 d. I-IV klasių gimnazistai vyko į Klaipėdos Švyturio areną, kurioje buvo organizuojama studijų mugė „Studijų regata 2023“. Daugiau nei 20 aukštųjų mokyklų, kolegijų, mokymo centrų supažindino mokinius su bakalauro ir magistro studijų galimybėmis. Mokiniai turėjo progą gyvai pasikalbėti su mokymo įstaigų atstovais, užduoti rūpimus klausimus apie studijų skirtumus, naujoves, sužinoti, kokias pasirinktas studijas baigus būtų lengva rasti darbo vietą. Šioje mugėje įvairių sričių ekspertai skaitė pranešimus apie galimybes ne tik mokytis, bet ir gyventi bei dirbti uostamiestyje. Itin daug jaunuolių dėmesio sulaukė stendai. Čia pat buvo galima nusifotografuoti, užtaisyti parodomąjį ginklą, tapyti, dalyvauti masaže, apsilankyti mobilioje laboratorijoje, kurioje buvo galima sužinoti savo svorį ir kitus kūno duomenis. Studijų mugė užsibaigė atlikėjo Gabrieliaus Vagelio koncertu.