Žemynos dienos 2023!

• Paskelbta: 2023-05-02

Kiekvienais metais mūsų Klaipėdos universiteto „Žemynos“ gimnazija rengia „Žemynos dienos“ metų apibendrinamąjį renginį, sukviečiantį aktyviausius, geriausius ir smalsiausius bendruomenės narius. Tai metas, kada padėkomis galime apdovanoti „Žemynos“ gimnazijai nusipelniusius sportininkus, oratorius, įvairių olimpiadų laimėtojus, renginių organizatorius. Šiemet Mokinių senatas ir vėl ėmėsi nelengvos užduoties – surengti metų įsimintiniausias nominacijas ir apdovanoti jų laimėtojus. Balsavimas buvo surengtas visiems prieinamoje internetinėje erdvėje, o daugiausia apdovanojimų pelnė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Aušra L. Ji taip pat pelnė ir vieną svariausių įvertinimų – metų mokytojos titulą.

Renginį vedė mokinių prezidentė Diana S. ir Justina G. iš II c klasės, kurias paruošė mokyklos psichologė ir Mokinių senato bei šio renginio kuratorė Greta P. Renginio metu nuskambėjo muzikos mokytojos Natalijos U. ir jos paruošto choro dainos, teatro ir lietuvių kalbos mokytojo Mindaugo U. teatralizuota trečiokių gimnazisčių meninė kompozicija pagal Master Lee eiles bei galėjome pasigėrėti Kamilės B. paruoštu išraiškingu šokiu.

Mindaugas U.