Į GIMNAZIJĄ PRIIMTŲ MOKINIŲ DĖMESIUI!

• Paskelbta: 2023-05-17
  • Kategorija: Svarbu!

Kviečiame Jus pateikti priėmimo dokumentus.
Prašymų ir dokumentų pateikimas vyks iki 2023 m. gegužės 26 d. (raštinėje 118 kabinete):kiekvieną darbo dieną nuo 9.00–16.30, išskyrus 2023-05-25 ketvirtadienį nuo 13.00–18.00 val.
Jeigu dėl svarbių priežasčių nustatytu terminu negalite atvykti į gimnaziją, prašome informuoti telefonu, elektroniniu paštu.
Gimnazijai pateikiami priėmimo dokumentai:
1. prašymas mokytis (tėvai turi pasirašyti prašymo formoje);
2. priimtų mokytis asmenų tapatybę patvirtinantys dokumentai (jų kopijos);
3. įgyto išsilavinimo pažymėjimą pateikti pabaigus ugdymo programą (pasibaigus
mokslo metams);
4. esant specialiesiems ugdymosi poreikiams, pateikiami tai įrodantys dokumentai.

Klaipėdos rajono savivaldybės teritorijoje gyvenantys asmenys mokykloms turi pateikti dokumentus, kad jie įtraukti į sąrašus mokinių, už kuriuos Klaipėdos rajono savivaldybė kompensuoja ūkio lėšas. Dėl šio dokumento reikia kreiptis į Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyrių (Gargždai).
Jei atsisakote mokytis mūsų gimnazijoje, prašome informuoti el. p. rastine@zemynosgimnazija.lt
Atsisakyta vieta asmenims nėra saugoma.