Sveikiname naują Klaipėdos universiteto „Žemynos“ gimnazijos direktorių!

• Paskelbta: 2023-05-22
  • Kategorija: Sveikinimai

Sveikiname naują Klaipėdos universiteto „Žemynos“ gimnazijos direktorių!
Šių metų gegužės 11 diena mūsų gimnazijos bendruomenei buvo neeilinė diena, nes pagaliau oficialiai Klaipėdos universiteto „Žemynos“ gimnazijos direktoriaus pareigas pradėjo eiti išrinktas Nikolaj Petunov. Tiesa, iki tol maždaug pusmetį šias pareigas jis ėjo kaip laikinai einantis direktorius.

Mūsų gimnazijos mokytojai, mokiniai, mokinių tėvai, personalas, administracija džiaugiasi ir linki naujam vadovui daug kantrybės, darnos, supratingumo ir sėkmės visose vadovo veiklose. Jau ne kartą įrodyta puiki lyderystė, manome, ir toliau duos puikių vaisių mūsų gimnazijos bendruomenei. Norime palinkėti siekti savų ir mūsų bendrai sutartų tikslų, neprarasti ryžto, jėgų. Tikime, kad kartu galime ir toliau kurti bendrą mūsų gimnazijos viziją, tvirtinti bendražmogiškuosius tarpusavio santykius. Taip pat nepamirškite poilsio, raskite laiko sau, gerai knygai, įkvepiančiai kelionei, nes tik pailsėjęs vadovas gali užtikrinti kokybišką lyderystę.
Linkime didžiausios sėkmės!

Gimnazijos bendruomenė