Antrokų gimnazistų išvyka į Lenkiją

• Paskelbta: 2022-10-17
  • Kategorija: Ugdymas karjerai

Klaipėdos universiteto „Žemynos“ gimnazijos antrųjų klasių auklėtojai Ernesta G. (II b kl.), Odeta G. (II e kl.), Mindaugas U. (II c kl.) ir Agnė G. (II d kl.) su savo auklėtiniais spalio 12-15 dienomis organizavo edukacinę išvyką į Lenkiją. Kelionės metu mokiniai ne tik ilgą laiką bendravo, šmaikštavo ir smagiai leido laiką, bet ir patyrė smagių nuotykių vaikščiodami po Antrojo pasaulinio karo atstatytu Lenkijos sostinės Varšuvos senamiesčiu, pabuvojo Krokuvos Vavelio kalvos šventvietėje, buvo ekskursijoje ir leido laisvą laiką Krokuvos senamiestyje, leidosi į giliausius Veličkos druskų kasyklos požemius. Mokiniai nors iš pavargo, bet nuovargis buvo labai malonus, nes pilnas puikiausių įspūdžių, kurie išliks dar ilgai atmintyje kaip puikus mokyklinės edukacinės išvykos nuotykis.

Mindaugas Urbonas

Nuotraukos: