Sportinis laimėjimas

• Paskelbta: 2023-12-22
  • Kategorija: Didžiuojamės

2023 metų gruodžio 2 d. vyko tarptautinės sunkiosios atletikos varžybos Klaipėdoje, kuriose dalyvavo Latvijos, Estijos ir Lietuvos sunkiaatlečiai. Juose 1 f klasės mokinys Matas V. užėmė 2 vietą.

Matas pradėjo treniruotis 2017m., kai jam buvo 7-eri. Greit bus 8- eri metai, kai Matas nuosekliai ir su dideliu užsispyrimu žingsniuoja į sporto salę, kurioje treniruojasi ir siekia savo tikslo - tapti pasaulio čempionu. Per šį laiką Matas yra iškovojęs ne vieną prizinę vietą ne tik įvairiose Lietuvoje vykusiose varžybose, tačiau ir tarptautinėse varžybose Latvijoje. Iš viso Matui priklauso 23 priziniai (1-3 vietų) laimėjimai:

2019m. Kretingoje vykusiame Klaipėdos apskrities turnyre - trečioji vieta.

2020m. - Lietuvos jaunučių iki 13m. čempionas.  Už šį titulą Matas gavo tuometinio Klaipėdos miesto mero Vytauto Grubliausko padėką.

2021m. Telšiuose vyko Lietuvos sunkiosios atletikos Jaunių iki 15 metų čempionatas -  trečioji vieta.

2022m. Marijampolėje vykusiame Lietuvos jaunių iki 15 metų amžiaus sunkiosios atletikos čempionate - trečioji vieta.

2022m. birželio mėn. Latvijoje vyko tarptautinės sunkiosios atletikos varžybos “Ventspils 2022” - pirmoji vieta.

2022m. rugpjūčio mėn. Latvijoje vykusiame tarptautiniame čempionate - pirmoji vieta.

2023m. Panevėžyje vykusiame Lietuvos jaunių iki 15 metų amžiaus sunkiosios atletikos čempionate -  antroji vieta.