Aš galiu. Aš sugebu

• Paskelbta: 2022-05-08
  • Kategorija: Konkursai

Šių metų balandžio 6 d. vyko Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkursas. Klaipėdos miesto etape mūsų gimnazijos IV a klasės mokinė Saulė V. užėmė III-ąją vietą (mokytoja – Lina Daujotė).
Tų pačių metų gegužės 6 d. Valstybės pažinimo centre, Vilniuje,  Klaipėdos miesto mokiniams buvo organizuotas Pilietinio ir patriotinio ugdymo projektas-skaitovų šventė, į kurį kvietė Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyrius ir Klaipėdos Rotary klubas „Maris“. Simboliška, kad šventė vyko labai prasmingoje vietoje, tad mokiniai galėjo susipažinti su Prezidentūros komplekso pastatu ir skaityti tekstus apie Lietuvos nepriklausomybę, Lietuvos partizanų kovas už laisvę, nacionalines tradicijas, šeimos vertybes. Saulė skaitė R. Treinio romano „Dziedas“ ištrauką. Mokinei ir ją ruošusiai mokytojai buvo įteiktos Padėkos.

Nuotraukos:
Lina Daujotė