Studijų regata 2024

• Paskelbta: 2024-02-18
  • Kategorija: Pranešimai

Turbūt kiekvienas jaunas žmogus kartais susimąsto apie tai, kas lemia jo pasirinkimus dėl mokslo, gyvenimo vietos, darbo. Šie trys veiksniai neretai tarpusavyje yra labai susiję ir dažnai padeda tvirtus pamatus mūsų ateičiai. Būtent todėl išsirinkti pageidaujamą profesiją ar studijų kryptį yra labai svarbu. Tačiau kaip išsirinkti iš tokios gausos pasirinkimų – štai kur klausimas, todėl vasario 9 dieną I-IV klasių mokiniai vyko į Klaipėdos „Švyturio“ areną, į  organizuojamą studijų mugę „Studijų regata 2024“.

Mugėje dalyvavo 27 profesinio ugdymo ir aukštosios mokyklos. Svarbiausia „Studijų regatos 2024” dalis neabejotinai buvo moksleiviams suteikta galimybė po vienu stogu susipažinti su įvairiosiomis studijų programomis, kurias siūlo profesinės ir aukštosios mokyklos iš visos Lietuvos, bei iš pirmųjų lūpų išgirsti, ką kiekviena aukštoji mokykla gali pasiūlyti geriausio ir tinkamiausio kiekvienam mokiniui. Šioje mugėje net dviejose scenose vienu metu įvairių sričių ekspertai skaitė pranešimus ne tik apie aukštojo mokslo galimybes, tačiau ir dalinosi asmeninėmis patirtimis. Studijų mugėje dalyvavo ir būrys organizacijų, dirbančių su jaunimu ir kviečiančių savanoriauti. Renginį vainikavo Remio Retro koncertas.