Konferencija „Didžiosios meilės žygdarbiai: šv. Kūdikėlio Jėzaus Teresė ir pal. Teofilius Matulionis“

• Paskelbta: 2023-12-05
  • Kategorija: Pranešimai

2023 lapkričio 30 dieną vyko Klaipėdos miesto mokinių konferencija „Didžiosios meilės žygdarbiai: šv. Kūdikėlio Jėzaus Teresė ir pal. Teofilius Matulionis“.

Konferencijos tikslas – paminėti Bažnyčios mokytojos, misijų globėjos šv. Kūdikėlio Jėzaus Teresės 150-ąsias gimimo metines  ir Lietuvos pal. arkivyskupo Teofiliaus Matulionio 150-ąsias gimimo metines, gilintis į šv. Kūdikėlio Jėzaus Teresės ir pal. Teofiliaus Matulionio asmenų pažinimą, atskleisti jų aktualumą, skatinti domėtis savo tautos istorija.

Mūsų gimnazijos mokinės Emilija M., Ic kl. ir Livija S., Ig kl. skaitė pranešimą „Palaimintojo Teofiliaus Matulionio pamaldumo praktikos ir relikvijų sklaida Lietuvoje“.

Dėkoju Emilijai M. už konferencijos vedimą.

Tikybos mokytoja