Iškeisk pamoką į paskaitą

• Paskelbta: 2022-12-06

Nuo lapkričio 21 iki 24 dienos  I-IV klasių mokiniai dalyvavo Klaipėdos universiteto edukavimo projekte „Iškeisk pamoką į paskaitą“ . Mokiniai dalyvavo net aštuoniolikoje  veiklų: „Bioekonomika – kas tai?“, „Tarptautinis verslas“, „Apibrėžtinio intervalo skaičiavimas su R programa“ ir t.t.   Dalis  paskaitų  vyko KU auditorijose, laboratorijose, dalis – nuotoliniu būdu arba dėstytojai atvyko į gimnaziją. Bendradarbiaudami su  SBA Home  baldų įmone mokiniai turėjo unikalią galimybę susipažinti  ne tik su įmonės veikla, naujomis technologijomis, bet ir  praktiškai išbandyti SBA Home laboratoriją ir  atlikti praktinį darbą. Taip pat lankėsi SBA baldų saunoje.  Buvo įdomi patirtis kartu su KU dėstytojais ir studentais pasisemti žinių ir „pasimatuoti“ ateities specialybes!