,Žemynos dienos” šventė

• Paskelbta: 2023-05-02

Klaipėdos universiteto ,,Žemynos” gimnazijos mokytojai, mokiniai, darbuotojai ir visa bendruomenė kasmet labai laukia šiltos, linksmos pavasario ,,Žemynos dienos” šventės. Ši šventė kiekvienais metais yra mūsų gimnazijos tradicija ir šiemet ją gimnazija minėjo balandžio 24 d. Šventės metu buvo teikiamos nominacijos, už kurias balsuoti galėjo visa gimnazijos bendruomenė. Balsavimą parengė mokinių senatas bei mokinių tarybos kuratorė Greta Platakytė. Taip pat renginio metu buvo pagerbti mokytojai, ruošę mokinius olimpiadoms, konkursams, ir gimnazistai, laimėję apdovanojimus, padėkos raštus, diplomus miesto arba šalies sporto rungtynėse, dalykinėse olimpiadose ar įvairiuose konkursuose. Buvo įteikiamos padėkos ir mokytojams už jų aktyvią veiklą. Renginio metu gimnazijos choro dainuojamos dainos kūrė linksmą nuotaiką, pedagogai galėjo prisiminti mokytojų dieną ir duotus pažadus sau, III kl. merginų šokis ,,Todo contigo” leido mintimis nusikelti ties pusiauju, o teatralizuotas ir jausmingas ,,Spūn riverio” pasirodymas kiekvienam paliko apmąstymų laviną.
Mokinių senato prezidentė Diana C.