Prieškalėdinė gerumo akcija

• Paskelbta: 2023-12-18

2023 m. 11-15 -12-08 dienomis Klaipėdos universiteto „Žemynos“ gimnazijos mokiniai bei kiti bendruomenės nariai dalyvavo prieškalėdinėje akcijoje, kurios tikslas - parodyti geraširdiškumą bei geranoriškumą renkant paramą beglobiams gyvūnėliams. Parama buvo renkama gyvūnams skirtu maistu, skanėstais, žaislais bei kitais jiems reikalingais daiktais. Visos surinktos aukos mokinių tarybos narių ir kuratorės Gretos Platakytės išgabentos į gyvūnų prieglaudą ,,Linksmosios pėdutės”. Svarbu paminėti, jog prie šios akcijos reikšmingai prisidėjo istorijos mokytoja, I c klasės auklėtoja,  Ilona Krasauskiene. Mokytoja savo auklėtinių Rugsėjo pirmosios proga vietoj gėlių pasiūlė atnešti  maisto gyvūnėliams. Nuo klasės buvo surinkta daug gyvūnėliams reikalingo maisto, daiktų ir visa klasės auka keliavo kartu su mokinių tarybos surinktąja į gyvūnėlių prieglaudą nudžiuginti mažųjų keturkojų prieš didžiąsias metų šventes. Ačiū už jūsų gerumą belaukiant Kalėdų!

Mokinių taryba