Renginys - diskusija „Ką tavo labui daro Europa?“

• Paskelbta: 2023-12-02

Lapkričio 21 d. mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo nuotolinėje diskusijoje ,,Europa renkasi 2024 - kas nulems ES ateitį?”, kurioje dalyvavo Arnoldas Pranckevičius - Ambasadorius, Lietuvos nuolatinis atstovas ES. Tai paskutinė diskusija iš renginių ciklo ,,Ką tavo labui daro Europa?“  Renginyje buvo diskutuojama apie artėjančius 2024 m. EP rinkimus, jų reikšmę piliečiams ir ES demokratijos postūmius. Diskusijos metu mokiniai turėjo galimybę užduoti klausimus ne tik apie EP rinkimus, bet ir klausimus, susijusius su svarbiomis ir aktualiomis  šiuolaikinio pasaulio temomis ES.

Renginį organizavo Europe Direct centrų tinklas, Europos Komisijos atstovybė ir Europos Parlamento biuras Lietuvoje.