Knygų Kalėdos 2023

• Paskelbta: 2023-12-02
  • Kategorija: Svarbu!

Maloniai kviečiame prisidėti prie kasmetinės Klaipėdos universiteto „Žemynos“ gimnazijos kalėdinės akcijos „Knygų Kalėdos 2023“ ir nuo klasės padovanoti po vieną knygą, kuri reikalinga mūsų bibliotekai. Pernai tokių knygų sulaukėme apie 30, tad tikimės, kad ir šiemet aktyviai klasės įsitrauks į šią akciją. Raginame mokytojus ir mokinių tėvelius taip pat dovanoti mokyklai knygas, nes tikime, kad geriausia ir išmintingiausia yra investuoti į skaitymą ir saviugdą, kaip paprastai daro islandai per kalėdines šventes. Knyga – geriausia dovana! Knygos pavadinimą išsitraukti ateikite iš klasės po atstovą į 115 kabinetą, pas lietuvių kalbos mokytoją M. Urboną. Kitas knygas (jau perskaitytas, bet geros kokybės) galite dovanoti savo nuožiūra, atnešę taip pat į 115 kabinetą.

Gražių švenčių!

Organizatoriai