56-asis Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursas

• Paskelbta: 2024-02-07
  • Kategorija: Didžiuojamės

56-asis Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursas vyko sausio 30 d.  Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centre. Klaipėdos miesto etape mūsų gimnazija kasmet dalyvauja tiek su moksliniais, tiek su kūrybiniais darbais. Ir kasmet džiaugiamės „Žemynos“ mokinių pasiekimais. Šįmet ne išimtis. Smagu pasidalinti geromis naujienomis - visi mūsų darbai buvo pastebėti Klaipėdos etape ir bus siunčiami į respublikinį turą:

LAUREATAI (siunčiami į kitą etapą):

poezijos sekcija:

Viltė Černeckytė, Klaipėdos universiteto „Žemynos“ gimnazijos II klasės mokinė, mokytoja Sandra Lukšaitė-Ramonienė;

Austėja Brikytė, Klaipėdos universiteto „Žemynos“ gimnazijos III klasės mokinė, mokytoja Aušra Litvinienė;

Indrė Vaikasaitė, Klaipėdos universiteto „Žemynos“ gimnazijos IV klasės mokinė, mokytoja Aušra Litvinienė.

Literatūros mokslo ir kritikos sekcija:

Indrė Vaikasaitė, Klaipėdos universiteto „Žemynos“ gimnazijos IV klasės mokinė, mokytoja Sandra Lukšaitė-Ramonienė.

Liekame laukti tolimesnių rezultatų, na, o laureatėms dėkojame ir linkime kūrybinio įkvėpimo.