Sveikiname!

• Paskelbta: 2024-09-28
  • Kategorija: Didžiuojamės

Rugsėjo 26 d. II a klasės mokiniai (Robertas B., Saulė K., Austėja S., Dominyka Š.) ir II b klasės mokiniai ( Smiltė M., Augustė D., Amelija J.) dalyvavo LJA Inovacijų stovykloje Challenge the Challenge. Lietuvos Junior Achievement praktinio verslumo ugdymo programos „accelerator_x“ inovacijų stovyklos tikslas yra padėti įkurti jaunąją bendrovę (mokomąją mokinių bendrovę – MMB). Stovykloje mokiniai turėjo susidoroti su iššūkiais. Stovyklautojai turėjo sugalvoti, kaip iššūkius paversti verslu – t.y., kaip problemą galima išspręsti, sugalvojus verslo modelį.

II A klasės komanda pristatė žinių apsikeitimo sistemos modulį. Ši idėja tapo nugalėtoja. Sveikiname ir didžiuojamės gimnazistais!