Edukacinė išvyka į Varšuvą

• Paskelbta: 2023-10-15
  • Kategorija: Pranešimai

Spalio 12-13 d. d. IIB ir IIC klasių mokiai dalyvavo dviejų dienų edukacinėje išvykoje į Varšuvą.

Pirmą dieną buvo įdomu pasivaikščioti po Varšuvos senamiestį, apeiti karališkąją Varšuvos pilį, kuri šimtmečiais tarnavo kaip oficiali Lenkijos monarchų rezidencija. 1980 m. Karališkoji pilis kartu su senamiesčiu buvo įregistruota kaip saugomas UNESCO pasaulio paveldo objektas. Mokiniai turėjo galimybę pabuvoti didžiausiame vandens parke Europoje Suntago. Parke veikia 18 plaukimo baseinų, 32 vandens čiuožyklos, įskaitant ir ilgiausią Europoje 320 metrų ilgio nusileidimo taką. Keturios valandos šiame vandens parke prabėgo labai greitai, veiklos čia rado net patys išrankiausi. Adrenalino mėgėjai galėjo nusileisti džiunglių tuneliu, kuris yra pats aukščiausias Europoje.

Antrą dieną, pailsėję ir papusryčiavę viešbutyje, mokiniai lankėsi viename moderniausių Europoje technologijų muziejų – „Koperniko mokslo centrą“. Čia nėra jokių gidų ar popierinių bukletų, o prie kiekvieno eksponato pateikta instrukcija. Šis muziejus visus sužavėjo savo eksponatais, galimybe ne tik pamatyti, bet ir paklausyti, paliesti ir pačiam paeksperimentuoti.

Laikas prabėgo labai greitai. Kelionė namo neprailgo. Su mokiniais vyko mokytojos Daiva Pukelienė, Danutė Jazdauskienė ir Danutė Oržekauskienė. Visus domino tik vienintelis klausimas „Mokytojos, kur kitą kartą važiuosime?“

D. Oržekauskienė