Klaipėdos universiteto „Žemynos" gimnazijoje svečiavosi Seimo narė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė

• Paskelbta: 2024-05-22
  • Kategorija: Pranešimai

Šiais metais, gegužės 17 dieną, Klaipėdos universiteto „Žemynos“ gimnazijoje mokiniams paskaitą skaitė išskirtinė viešnia – Lietuvos Respublikos Seimo narė Radvilė Morkūnaitė-Mikolėnienė. Seimo narė mokiniams papasakojo apie Europos Sąjungos susikūrimo istoriją bei nelengvą Lietuvos įstojimo procesą. Paskaitoje buvo papasakoti Europos Sąjungos privalumai ir trūkumai, atskleista, kaip veikia Europos Sąjungos parlamentas, kokie mūsų šalies įsipareigojimai ir t. t. Apskritai visa šia paskaita mokiniai buvo skatinami domėtis ne tik savo šalies, bet ir Europos Sąjungos politika, nes daugelis iš jų netrukus įgis teisę balsuoti rinkimuose, todėl mokiniams buvo akcentuojama, kad nuo jų domėjimosi, įsitraukimo ir dalyvavimo priklauso Lietuvos ir ES ateitis.