„Inžinierių diena 2024“

• Paskelbta: 2024-05-06
  • Kategorija: Pranešimai

Balandžio 30 dieną Klaipėdos universiteto Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakultete įvyko kasmetinė „Inžinierių diena“.  Renginyje dalyvavo I-III gimnazijos klasių mokiniai. Pirmoje renginio dalyje buvo susitikimai su darbdaviais, kurių gretose įmonių  AB „Vakarų laivų gamykla“, UAB „Agrokoncernas“, AB „Kelių priežiūra“ ir VĮ „Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija“ atstovai. Gimnazistams tai puiki galimybė susipažinti su būsimais darbdaviais, išklausyti jų prisistatymus ir sužinoti apie naujausias karjeros galimybes uostamiestyje. Visi renginio dalyviai galėjo susipažinti su studentų įgyvendinamais projektiniais ir moksliniais darbais – žvilgtelti, kuo gyvena studentai Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakultete, atstovaujantys inžinerines ir IT studijas. „Inžinierių dienose“ buvo pristatyta inovatyvi edukacinė NEWDIGISHIP programa (nuotoliniam ir kontaktiniam mokymuisi), skirta išmokyti jaunus žmones naudoti skaitmeninės antreprenerystės kompetencijas, kuriant darbo vietas ir didinant įsidarbinimo galimybes sau ir bendraamžiams. Renginį vainikavo jau tradicija tapęs KU Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakulteto studentų atstovybės organizuojamas protmūšis, kuriame savo proto miklumą išbandė  studentai, dėstytojai bei mokiniai.