Piešinių konkursas ,,Saugus miestas moksleivio akimis“

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2022-04-14

Kovo mėnesio pabaigoje I-III klasių mokinai dalyvavo Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Klaipėdos miesto policijos komisariato ir Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos  organizuotame piešinių konkurse ,,Saugus miestas moksleivio akimis“.

Balandžio 6 dieną, Saugaus eismo dieną, buvo apdovanoti piešinių konkurso nugalėtojai. Džiaugiamės, kad 15-19 metų amžiaus grupėje nugalėtojomis tapo Klaipėdos universiteto ,,Žemynos“ gimnazijos mokinės. II vietą užėmė II klasės mokinė Kamilė Č., o III vietą užėmė I klasės mokinė Ligita J. Mokinės apdovanotos konkurso organizatorių padėkomis ir dovanomis. Mokinius konkursui ruošė dailės mokytoja A. Gedaminskienė ir socialinė pedagogė D. Stancikienė.

Skaityti daugiau: