Asmeninis karjeros kelias prekyboje

• Paskelbta: 2022-11-14

Lapkričio 10 dieną verslininkė, elektroninės parduotuvės Stilingi Aksesuarai „Sidrow“ įkūrėja Renata Saukaitė- Sidarova  II b klasės mokiniams pasakojo  apie  savo asmeninį karjeros kelią prekyboje. Gimnazistai aktyviai dalyvavo diskusijoje apie karjerą, uždavinėjo klausimus apie darbą, jo pobūdį, privalumus, trūkumus, iššūkius, sunkumus. Verslininkė teigė, kad visi turi teisę į įdomų , prasmingą ir spalvingą gyvenimą, tik turi pats prisiimti atsakomybę ir susikurti savo laimės formulę. Niekas negali pasakyti , kokia profesija vienam ar kitam žmogui tinka geriausiai – nes niekas kitas tavęs taip gerai nepažįsta , kaip tu pats. Jos žodžiais tariant, gyvenimo kelių yra visokių, žmonių yra visokių ir visiems yra vietos. Tik reikia aiškiai suvokti, kad gali būti kuo tik nori, bet tai reikės pasiekti patiems. Geriausi sprendimai ateis tik per patirtį ir bandymus.