Įdomi patirtis. Naujos galimybės

• Paskelbta: 2022-10-08

Spalio 4 dieną I - II gimnazijos klasių mokiniai  susitiko su Roberta Diekontaite, buvusia  FLEX mainų programos dalyve. Mokiniams buvo pristatyta JAV ambasados  Lietuvoje ir Amerikos Tarptautinio švietimo tarybos  organizuojama FLEX programa . Šią mainų programą remia Jungtinių Amerikos Valstijų vyriausybė.
FLEX programa suteikia galimybę gabiems ir talentingiems moksleiviams gyventi amerikiečių šeimose ir mokytis amerikiečių mokyklose 2022-2023 mokslo metais. Mainų programos metu moksleiviai sužino apie JAV bei supažindina amerikiečius su savo šalimi. Kiekvienas stipendiją gavęs mokinys vienerius metus turi galimybę tapti  JAV priimančios šeimos nariu ir mokytis  Amerikos vidurinėje mokykloje.