PASKAITA ,,TEISINĖ ATSAKOMYBĖ“

• Paskelbta: 2022-11-16

2022 metų lapkričio 8, 9, 10 dienomis  gimnazijoje I ir II gimnazijos klasių mokiniams organizuotos paskaitos ,,Teisinė atsakomybė“. Paskaitas vedė Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Klaipėdos policijos komisariato bendruomenės pareigūnų grupės vyresnieji  tyrėjai Simona Narūnė ir Vidas Veryga. Mokiniams buvo papasakota apie nusižengimus ir nusikalstamas veikas, dažniausiai vyraujančias jaunimo tarpe – rūkymą, alkoholio vartojimą, chuliganizmą, turto sugadinimą, psichoaktyviųjų medžiagų turėjimą ir vartojimą, vagystes, civilinių pirotechnikos priemonių įsigijimo bei naudojimo tvarkos pažeidimus. Mokiniai supažindinti su teisine atsakomybe, nuobaudomis už padarytus nusižengimus, mokiniams taip pat primintos jų pagrindinės pareigos. Nepilnamečių nusikalstamumo prevencija siekiama sumažinti veiksnius, neigiamai veikiančius besiformuojančią asmenybę.