Protų mūšis „Antika – Europos kultūros lopšys“

• Paskelbta: 2023-01-24

Sausio 17 ir 24 dienomis gimnazijoje vyko protų mūšis „Antika – Europos kultūros lopšys“. Pirmiausia buvo atrankinis turas tarp klasių grupių. Išaiškėjo, kad tarp pirmokų nedideliu skirtumu I vietą užėmė Id klasė. Iš antrokų pergale džiaugėsi IId klasė. Trečiokų atrankinis turas baigėsi IIIb ir IIIc lygiosiomis, tad abi komandos ir buvo pakviestos į finalinį turą. Na, o ketvirtokų grupėje lyderiai buvo IVb klasė. Taigi Finaliniame ture susirungė penkios gimnazistų komandos. Tenka pripažinti – šioje kovoje visgi sunkiausiai sekėsi pirmokams, bet žinios įgyjamos, todėl, tikėkimės, ateity bus įdomiau. II-IV klasių mokiniai tikrai pademonstravo puikų žaidimą. Protų mūšį „Antika – Europos kultūros lopšys“ vainikavo tokie rezultatai:

I vieta – IVb klasė (20 taškų)

II vieta – IId klasė (19 taškų)

III vieta – IIIc klasė (15 taškų)

Na, o dabar lauksime ir ruošimės KLAIPĖDOS MIESTO IR REGIONO GIMNAZIJŲ MOKINIŲ ANTIKOS KULTŪROS KONKURSUI  „VENI. VIDI. VICI“, kurį KU „Žemynos“ gimnazija tradiciškai organizuoja kovo pradžioje.