DAILĖS PAMOKA KLAIPĖDOS KULTŪROS KOMUNIKACIJOS CENTRE

• Paskelbta: 2023-05-09

Fluxus – vienas įdomiausių judėjimų. XX a. dešimtmetyje susikūręs tarptautinis menininkų, kompozitorių, architektų ir dizainerių judėjimas, eksperimentavęs ir ieškojęs galimybių sujungti įvairias menines technikas ir disciplinas, siekęs atsitiktinumo, nuotykio, atmetęs heroizmą ir su menu siejamą verslą. Balandžio 28 d. I d klasės mokiniams vyko netradicinė dailės pamoka Klaipėdos kultūros komunikacijos centre. Edukacijos metu mokiniai buvo supažindinami  su Fluxus judėjimo įdomiais faktais ir pavyzdžiais, supažindinti su  Fluxus pradininku Jurgio Mačiūno darbais ir idėjomis.
Antroje edukacijos dalyje gimnazistai grupėse kūrė eksperimentines ir alternatyvias  Fluxus dėžutes, remdamiesi gautomis žiniomis, panaudodami įvairiausias priemones ir technikas. Apibendrindami savo kūrybinius darbus mokiniai pristatė  savo Fluxus dėžutes klasės draugams.