Edukacija „Pažink teatrą ir jo užkulisius“

• Paskelbta: 2023-12-18

Šių metų gruodžio 14 dieną lietuvių kalbos mokytojai Aušra L. ir Mindaugas U. Klaipėdos universiteto „Žemynos“ gimnazistams organizavo edukacinę išvyką į Klaipėdos dramos teatrą. Programoje „Pažink teatrą ir jo užkulisius“ mokiniai galėjo susipažinti su sena Klaipėdos teatro istorija, sužinoti, kaip keitėsi teatro pastatas, kol jis tapo vienu moderniausiu Baltijos šalyse. Taip pat ekskursantai buvo kviečiami į teatro užkulisius, supažindinami su dekoracijomis bei atnaujinta modernia teatro sale. Mokiniai apsilankė teatro muziejuje, domėjosi šiuolaikinio teatro galimybėmis, salių akustika ir renginiais. Juk dažnai būna, kad geriau pažįstame svetimus miestus ir kitų šalių kultūrą, o taip retai pamatome, kokių perlų turime mes patys, tad tikimės, kad ši išvyka paskatins jaunąją kartą domėtis Klaipėdos miesto kultūriniu gyvenimu.