Paskaita tėvams ,, Teisinė atsakomybė“

• Paskelbta: 2024-03-17

2024 metų kovo 13 dieną gimnazijoje vyko I klasių mokinių tėvų susirinkimas, kuriame dalyvavo ir paskaitą skaitė  Klaipėdos apskrities  vyriausiojo policijos komisariato Klaipėdos miesto policijos komisariato viršininkė Rasa Bekėžienė ir bendruomenės pareigūnė Simona Narūnė. Pareigūnai  kalbėjo apie  netinkamą vaikų elgesį ir teisinę atsakomybę. Tėveliai uždavė aktualių klausimų apie  psichotropinių medžiagų paplitimą tarp paauglių , jų įsigijimą bei pareigūnų taikomas veiklos priemones. Diskusijos metu komisariato viršininkė pristatė nepilnamečių vaikų padarytų nusižengimų statistiką Klaipėdos mieste, paskatino tėvelius bendradarbiauti su mokyklos socialiniu pedagogu bei pareigūnais.