Susitikimas su SBA Home grupės ugdymo vadybininku

• Paskelbta: 2024-04-17
  • Kategorija: Pranešimai

Balandžio 9 dieną Klaipėdos universiteto „Žemynos“ gimnazijoje lankėsi mūsų socialinis partneris SBA Home grupės ugdymo vadybininkas Simonas Kontrimas. Svečias dalinosi asmenine patirtimi, sukauptomis žiniomis su I b ir I d gimnazijos klasių mokiniais. Pašnekovas akcentavo, kaip svarbu savo karjerą pradėti domėtis kuo anksčiau ir tai daryti nuolat ir įvairiais būdais. Būtina išeiti iš komforto zonos ir pažinti karjeros galimybes. Svarbu žinoti, kurios profesijos yra amžinos, o kurios mirštančios, kurie dėstomieji dalykai yra svarbūs norint įgyti vieną ar kitą profesiją ir kur galima šią svarbią informaciją rasti. Buvo atkreiptas dėmesys ir į tai, kaip naudinga įgyti ne vieną, o kelias profesijas. Labai naudinga motyvuojanti veikla - savanoriavimas, šešėliavimas, darbas savaitgaliais arba vasaromis. Šiandienos jaunimas planuodamas karjerą neturėtų rinktis lengviausio kelio, priešingai, naudinga mesti sau iššūkį ir paklausti, ką noriu genealaus sukurti, kuo galiu nustebinti kitus ir keisti pasaulį.