Ekskursija į Estiją ir Švediją

• Paskelbta: 2024-06-02
  • Kategorija: Pranešimai

Šiemet, gegužės 26–28 dienomis, 38 mūsų gimnazistai iš įvairių klasių leidosi į poilsinę ir pažintinę kelionę į Estiją ir Švediją. Kelionė organizavo lietuvių kalbos ir literatūros bei teatro mokytojas Mindaugas U. Ekskursijos metu mokiniai susipažino su Estijos sostine Talinu, sužinojo jos senamiesčio istoriją, aplankė Petro I rūmus, Estijos dainų slėnį. Po to laukė smagi naktis kruiziniame kelte virš Baltijos jūros, o kitą rytą – apsilankymas Švedijos sostinėje Stokholme, kuriame mokiniai pamatė Karališkuosius rūmus, lankėsi Vazos muziejuje bei kitus svarbius sostinės objektus. Grįždami į Lietuvą, sustojome antrame pagal dydį Estijos mieste Tartu, kur aplankėme įspūdingiausią Baltijos valstybių regione esantį mokslo muziejų AHHAA. Namo grįžome kupini įspūdžių ir gerų prisiminimų.