,,Policijos pareigūno profesija“

• Paskelbta: 2024-06-28
  • Kategorija: Pranešimai

Birželio 11 dieną mokykloje lankėsi ir paskaitą  ,,Policijos  pareigūno profesija“ II gimnazijos klasių mokiniams skaitė Klaipėdos miesto AVPK Klaipėdos miesto PK bendruomenės pareigūnė Simona Narūnė ir Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos 3-iojo sk. vyriausiasis tyrėjas Regimantas Juknynas.

Pareigūnai moksleiviams papasakojo, kas yra policijos pareigūnas, kokiose specializuotose ir mokymo įstaigose galima mokytis, studijuoti, norint įgyti policininko profesiją, pristatė karjeros galimybes, ateities perspektyvas, pateikė vaizdinę medžiagą apie policininko kasdienybę.

Mokiniams buvo akcentuota, kad būsimas policininkas privalo būti nepriekaištingos reputacijos, daug sportuoti, gebėti bendrauti su skirtingais žmonėmis, padėti taikiai spręsti konfliktines situacijas. Pareigūnai paragino mokinius nebūti abejingais – pastebėjus asmenis darant teisės pažeidimus nedvejoti ir pranešti pareigūnams –  paskambinti bendruoju pagalbos telefonu 112.

Dėkojame Klaipėdos policijos komisariato pareigūnams Simonai Narūnei ir Regimantui Juknynui už  naudingą paskaitą mokiniams.

Socialinė pedagogė Daiva Stancikienė