Verslo pradžiamokslis - su LJA accelerator-x

• Paskelbta: 2022-04-29

Balandžio 27 d. gimnazijoje veikianti jaunoji  bendrovė "KitchenCODE" 2b (Eliza  K., Auksė N., Gustas M., Žilvinas B.) , kuri sukūrė fitneso programėlę, ir  bendrovė ,,ToteLab"2c (Laurita V., Emilija P., Beatričė P., Elinga M.) siuvanti iš antrinių žaliavų pirkinių maišelius, dalyvavo JA ecceleraror X organizuotoje regioninėje jaunųjų bendrovių mugėje Exspo - 2022.
Dalyvavimas bendrovių veikloje ir konkurse leidžia mokiniams  išbandyti realaus verslo kūrimo pradmenis dar mokykloje ir iš  tikrųjų patirti , ką reiškia kurti, vystyti, valdyti verslą, priimti reikšmingus sprendimus. Taip pat gimnazistai įgyja  žinių, praversiančių kuriant verslą ateityje: išsiugdo  lyderio savybes ir bendradarbiavimo įgūdžius,. Dalyvavimas šioje veikloje skatina kūrybiškumą, drąsą priimti nepatogius sprendimus.
Dėkojame jauniesiems verslininkams  už jų ryžtą, drąsą ir iniciatyvą.