Klaipėdos miesto gimnazijų I klasių mokinių tikybos protmūšis

• Paskelbta: 2024-03-23

Kovo 20 d. Klaipėdos universiteto „Žemynos“ gimnazijoje vyko miesto gimnazijų I klasių mokinių tikybos protmūšis „Šv. Velykų belaukiant“.

Jame dalyvavo  komandos iš  „Ąžuolyno“ gimnazijos, „Aukuro“ gimnazijos, Klaipėdos licėjaus, Klaipėdos universiteto „Žemynos“ gimnazijos, „Vėtrungės֧“ gimnazijos, Vydūno gimnazijos.

Mokiniai pasitikrino teologines, liturgines ir kultūrines žinias. Tobulino Šventojo Rašto pažinimo, bendravimo ir bendradarbiavimo bei kūrybiškumo kompetencijas.

Gimnazistų žinias vertino kompetetinga komisija, vadovaujama Klaipėdos universiteto Socialinių  ir humanitarinių mokslų fakulteto, Jono Pauliaus II krikščioniškųjų studijų centro docentės  dr. Vainetos Juškienės.

Protmūšio nugalėtojais tapo Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijos komanda. II vieta atiteko šeimininkų, Klaipėdos universiteto „Žemynos“ gimnazijos, komandai, o III vieta džiaugėsi „Aukuro“ gimnazijos mokiniai.

Dėkojame  už paramą Klaipėdos universitetui,  Socialinių mokslų kolegijai, renginių organizavimo komandai ,,Trys Karaliai“.

Ypač dėkojame gimnazistams ir jiems padėjusiems pasiruošti mokytojams, vertinimo komisijos nariams. Ačiū Ievai B., Livijai S., Žilvinui G., Vincentui V., Emilijai M., Liutaurui P. Už eiles dėkoju Viltei Č.

Tikybos mokytoja