Susitikimas su Izraelio ambasadore

• Paskelbta: 2023-11-16
  • Kategorija: Pranešimai

2023 m. lapkričio 9 d. KU „Žemynos“ gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Aušra L. dalyvavo Kauno IX forto muziejuje vykusiame Izraelio valstybės ambasadorės Hadas Wittenberg Silverstein susitikime su Lietuvos švietimo ir kultūros darbuotojais, kurie pernai ir šiemet dalyvavo seminare Izraelyje, Jad Vašem tarptautinėje studijų apie Holokaustą mokykloje.

Susitikime Izraelio ambasadorė susipažino su seminaro dalyviais. Jie papasakojo, kaip kasdieniniame darbe sekasi pritaikyti įgytą patirtį, išskyrė iššūkius, su kuriais tenka susidurti. Susitikimo pabaigoje Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti sekretoriato vadovo pavaduotoja Ingrida Vilkienė ambasadorei įteikė simbolinį šviestuvą ir visų susitikimo dalyvių vardu palinkėjo, kad šviesa nugalėtų tamsą. Tai žodžiai, kurie itin reikšmingi šiandien karo draskomai Izraelio valstybei.